مشاوره آنلاین پزشکی ارتوپدی

طرح سوال در صورت نیاز به مشاوره علمی تیم پزشکی پاک سمن لطفاً با تکمیل فرم روبرو پرسش خود را برای ما ارسال کنید. در اسرع وقت پاسخ برای شما ایمیل میشود و در همین صفحه نیز نمایش داده خواهد شد. كليه اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد ما خواهد ماند و دراختيار هيچ شخص ، ارگان ويا سازمانی قرار نخواهد گرفت.
ارسال
پرسش شما با موفقیت ثبت شد.

در زیر سوال های رایج را مشاهده می نمایید كه پیش تر توسط مخاطبان محصولات ما مطرح شده اند. توجه فرمایید كه پاسخ به سوالات به صورت عمومی صورت پذیرفته و ممكن است برای تمام افراد یكسان نباشد.

برای مشاوره و پاسخ تخصصی تر می توانید با قسمت مشاوره ارتوپدی شماره 24887-021 داخلی 1 تماس حاصل فرماييد.

20 آبان

سلام اگر کسی هم گودی کمر و هم قوز پشتی داشته باشه، باید اول کدوم عارضه و درمان کنه؟ آیا ممکنه با هم درمانشون کرد؟ آیا ورزش های هر کدام از این دو بیماری، برای بیماری دیگه ضرری نداره؟(یعنی مثلا ورزش های گودی کمر، قوز پشتی رو تشدید نمیکنن؟ اگر پاسخ مثبته، پس باید چیکار کرد؟ ورزش هایی وجود داره که همزمان بشه دو بیماری رو با هم درمان کرد؟ خیلی خیلی ممنون از سایت خوبتون و تیم مشاورتون

با سلام. سوال خیلی خوبی پرسیدید و مشکل بسیاری از افراد می باشد . قوز پشتی اگر انعطاف پذیر باشد با یادآوری ورزش و بستن موقت قوزبند رفع می گردد روزی 8 ساعت برای 40 روز قوزبند کد 156 را ببندید و در این مدت ورزش های مناسب برای قوز را انجام دهید. سپس بعد 2 ماه که وضعیت صحیح در ستون فقرات برای شما یاداوری شد نرمش های گودی کمر را انجام دهید اگر چاق هستید وزن خود را کم کنید و همچنین وضعیت صحیح خوابیدن را تمرین نمایید به هیچ عنوان به شکم نخوابید. لینک تمام مقالات ذکر شده و حرکات اصلاحی را در زیر ملاحظه میفرمایید.

لینک مطلب مرتبط
لینک مطلب مرتبط بیشتر
لینک مطلب مرتبط بیشتر
16 مهر

با عرض سلام بنده به گودی کمر مبتلا هستم و اگر ممکنه حرکات اصلاحی ان را بیان فرامایید

با سلام در لینک زیر ورزش ها را ملاحظه می کنید https://www.paksaman.ir/fa/Blog/sports/%DA%AF%D9%88%D8%AF%D9%89-%D9%83%D9%85%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86

عضو جدید هستم!گذرواژه را فراموش کرده ام