مشاوره آنلاین پزشکی ارتوپدی

طرح سوال در صورت نیاز به مشاوره علمی تیم پزشکی پاک سمن لطفاً با تکمیل فرم روبرو پرسش خود را برای ما ارسال کنید. در اسرع وقت پاسخ برای شما ایمیل میشود و در همین صفحه نیز نمایش داده خواهد شد. كليه اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد ما خواهد ماند و دراختيار هيچ شخص ، ارگان ويا سازمانی قرار نخواهد گرفت.
ارسال
پرسش شما با موفقیت ثبت شد.

در زیر سوال های رایج را مشاهده می نمایید كه پیش تر توسط مخاطبان محصولات ما مطرح شده اند. توجه فرمایید كه پاسخ به سوالات به صورت عمومی صورت پذیرفته و ممكن است برای تمام افراد یكسان نباشد.

برای مشاوره و پاسخ تخصصی تر می توانید با قسمت مشاوره ارتوپدی شماره 24887-021 داخلی 1 تماس حاصل فرماييد.

12 مهر

54 سال دار م زانو وکف پای راستم درد میکرد خصوصا در هنگام رفتن با پله با اسکن معلومشد پای دردناکم نرمال و برعکس پای چپم نرمال نیست و انحراف داره ایا در صورت استفاده از کفی که تهیه کردم مشکل من حل میشه پای چپم که غیر نرماله درد نداره پس منشا مشکل کجاست البته علایم خار پاشنه هم دارم و عکسش در هر دو پا هست ممنونم

با سلام. بله استفاده از کفی طبی می تواند در کاهش درد زانو و کف پا برای شما موثر باشد اگر خار پاشنه هم دارید بهتر است کفی مخصوص خار پاشنه تهیه نمایید برای 3 ماه در کفش کفی را استفاده نمایید و در خانه برای مشکل خود از صندل مخصوص طبی که برای شما ساخته می شود استفاده نمایید. برای ساخت کفی و صندل می توانید به کلینک های ارتوپدی فنی و یا کلینیک مورد تایید پاکسمن مراجعه نمایید. تلفن رزرو وقت 22891954

22 خرداد

خارپاشنه چگونه ایجاد می شود ؟ و چگونه می توان درمان كرد؟

خار پاشنه عموما در بین خانم هایی با وزن زیاد شایع تر می باشد كه در نتیجه التهاب بافت نرم اطراف پاشنه ایجاد می شود. در موارد حاد درد بسیار شدید و تیركشنده است و فرد در شرح حال خود، احساس فرو رفتن میخ در پایش را گزارش می كند. بسته به شدت آسیب و درد در كنار دیگر مداخلات درمانی، استفاده از كفش مناسب با قرار دادن پد خارپاشنه و یا استفاده از پد خارپاشنه منزل برای حدود 4 هفته می تواند در بسیاری از افراد كمك كننده باشد.

عضو جدید هستم!گذرواژه را فراموش کرده ام