مشاوره آنلاین پزشکی ارتوپدی

طرح سوال در صورت نیاز به مشاوره علمی تیم پزشکی پاک سمن لطفاً با تکمیل فرم روبرو پرسش خود را برای ما ارسال کنید. در اسرع وقت پاسخ برای شما ایمیل میشود و در همین صفحه نیز نمایش داده خواهد شد. كليه اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد ما خواهد ماند و دراختيار هيچ شخص ، ارگان ويا سازمانی قرار نخواهد گرفت.
ارسال
پرسش شما با موفقیت ثبت شد.

در زیر سوال های رایج را مشاهده می نمایید كه پیش تر توسط مخاطبان محصولات ما مطرح شده اند. توجه فرمایید كه پاسخ به سوالات به صورت عمومی صورت پذیرفته و ممكن است برای تمام افراد یكسان نباشد.

برای مشاوره و پاسخ تخصصی تر می توانید با قسمت مشاوره ارتوپدی شماره 24887-021 داخلی 1 تماس حاصل فرماييد.

12 مهر

سلام من ٣١ سالمه به خاطر شغلم روزانه ٥ الي ٦ ساعت پشت سيستم مينشينم.نه درست ميشينم و نه درست راه ميرم.به سمت جلو راه ميرم و قوز ميشينم.چه محصولي رو بايد استفاده كنم و چه مدت!؟ممنونم

با سلام. قوزبند طبی آتل دار کد 156 مناسب است روزی 8 ساعت در محل کار استفاده نمایید برای 40 روز از قوزبند به عنوان یادآوری کننده حرکت صحیح استفاده نمایید. در محل کار ورزش های زیر برای کاهش قوز پشتی را انجام دهید و در منزل مقاله مربوط به لینک دوم حرکات اصلاحی مربوط به کاهش قوز را برای 2 ماه در کنار پوشیدن قوزبند استفاده نمایید.

لینک مطلب مرتبط
لینک مطلب مرتبط بیشتر
13 مرداد

سلام و خداقوت من 31 سالمه کارمندم کم کم دارم قوز در میارم دیسک کمر هم دارم کدوم محصول مناسب وضعیت بنده هست? ممنون از راهنماییتون

با سلام با توجه به اينكه ديسك كمر نيز داريد قوزكردن مي تواند سبب بدتر شدن وضعيت ديسك شود. در نتيجه سعي كنيد در ابتدا وضعيت قوز خود را تصحيح كنيد و از خم شدن و قوز كردن پرهيز كنيد. قوزبند طبي آتل دار با كش منفذدار كد 156 را براي مدت 40 روزه براي 8 ساعت در روز ببنديد تا به عنوان ياداوري كننده وضعيت صحيح به شما كمك كند تا عادت غلط خود را ترك كنيد. در كنار آن حتما نرمش هاي اصلاحي براي كاهش قوز را كه در لينك زير ملاحظه مي كنيد، انجام دهيد. دقت نماييد كارهاي اداري كه در آن مدت زياد ثابت و بي تحرك مي نشينند مي توانند سبب قوز و ديسك شوند پس سعي كنيد حداقل هر يك ساعت بلند شده چند قدمي بزنيد و نرمش هاي كششي مناسب محيط كار را انجام دهيد.در زير لينك مقاله ورزش هاي محيط كار را مي بينيد.

لینک مطلب مرتبط
لینک مطلب مرتبط بیشتر
10 مرداد

سلام من ۳۰ سالمه. به خاطر بد نشستن گودی کمرمو از دست دادم و صاف شده. روی صندلی نمیتونم صاف بشینم بطوریکه روی باسن نمیشینم و بیشتر به حالت کمی دراز کشیده و روی کمر راحت ترم. صبح ها معمولا با کمردرد از خواب بلند میشم و کلا صاف نشستن واسم خیلی مشکله. نیاز به یک کمربندی دارم که پایین کمر منو صاف نگه داره و قوس نشینم تا شاید عادت به صاف نشستن کنم. البته تمرین هایی هم لازمه که خواهش میکنم شما هم منو راهنمایی بفرمایید و هم اینکه یه قوزبند خیلی خوب بهم معرفی کنید که پایین کمرمو صاف نگه داره. ممنون

با سلام اينكه كمردرد خيلي زياد داريد بهتر است كه معاينه مهره هاي كمر توسط پزشك انجام شود . شرح حال شما دقيق تر برسي شود در ارتباط با قوز شما با توجه به اينكه جوان هستيد اولين اقدام، انجام تمرينات ورزشي و حركات اصلاحي براي كاهش قوز پشتي است كه در زير لينك مقاله مربوطه را ملاحظه مي كنيد. روزي 3 بار اين تمرين ها را تكرار كنيد در كنار آن براي 2 ماه بستن قوزبند طبي مي تواند به عادت صاف ايستادن و نشستن شما كمك كند قوزبند طبي آتل دار با كش منفذدار كد 156 را براي فقط 8 ساعت در روز در ساعاتي كه زياد نشسته و يا ايستاده ايد مي توانيد بپوشيد و در موقع خواب و استراحت و انجام ورزش ان را در بياوريد.

لینک مطلب مرتبط
8 مرداد

درد زانو در هنگام ورزش به دليل ضعيف بودن تاندون ها

بهترين اقدام براي تقويت عضلات اطراف زانو انجام ورزش هاي منظم و تقويتي زانو مي باشد. در زير لينك مقاله مربوطه را ملاحظه مي كنيد.

لینک مطلب مرتبط
29 تیر

آیا برای کاهش درد یا مداوای درد قولنج زیر استخوان کتف هم اروتزی وجود دارد؟

با سلام. بايد حتما بررسي و ارزيابي توسط پزشك متخصص و يا متخصصين توانبخشي صورت گيرد . درد در ستون فقرات به دلايل متعددي ممكن است رخ دهد كه با توجه به سابقه و سن افراد دلايل متعددي مي تواند سبب شود . قوز پشتي يا اختلالات ساختاري در ستون فقرات، اسكليوز، پوكي استخوان، تروما و شكستگي هاي سابق، گرفتگي عضلاني -تاندوني،آرتروز، فتق ديسك و ........ غيره از جمله مواردي است كه مي تواند سبب درد در پشت شود. بنابراين بهترين اقدام براي دريافت درمان صحيح مراجعه به پزشك متخصص است.

عضو جدید هستم!گذرواژه را فراموش کرده ام