تا چه مدت زمانی بايداز جوراب هاى واريس، جهت بهبود گردش خون استفاده كرد؟

براى آشنايى بيشتر با بيمارى واريس، مقاله‌ى گذشته سايت را مطالعه بفرماييد.(اينجا كليک كنيد)

 

اگر جوراب واريس براى بهبود گردش خون تجويز شده باشد، ممكن است نياز باشد، براى سال ها و يا در بعضى موارد تا پايان عمر از آنها استفاده كنيد.

 جوراب هاي واريس در چه مواردي استفاده ميشوند؟

جوراب هاى واريس به طور خاص براى ايجاد فشار بر روى قسمت هاى تحتانى پا طراحى شده اند، تا به گردش خون و كاهش ناراحتى، درد و همچنين التهاب كمک كنند.

نكاتى راجع به پوشيدن جوراب هاى واريس

جوراب هاى واريس در سايزهاى مختلف، طول و رنگ هاى گوناگون موجود می باشند. همچنين دارای قدرت فشرده سازى متنوعی هستند. براى مشخص شدن سايز جوراب واريس، شما بايد پاهای خود را اندازه گيری نموده، پزشك و يا پرستار شما آن ها را به درستى بررسي كنند.

ممكن است نياز باشد، جوراب واريس را برای هر دو پا و يا فقط يک پا استفاده كنيد. بايد جوراب هاى واريس در طول روز پوشيده شوند و فقط در هنگام خواب آن ها را درآوريد، و دوباره صبح بپوشيد.

اگر جوراب واريس را براى هر دو پا استفاده ميكنيد، شما حداقل بايد 2 جوراب و يا 2 جفت جوراب واريس داشته باشيد. به اين منظور كه هنگامى كه يک جفت را ميشوئيد، يک جفت ديگر را به پا كنيد. شستشو دستى جوراب هاى واريس بايد در دماى 40 درجه سانتى گراد انجام شود (كه دماى مناسب و مطلوب براى پوست دست است) و با حرارت مستقيم خشک نشود.

پزشک، بايد پيشرفت و بهبود سلامت شما را تحت نظر داشته باشد. افراد مبتلا به واريس بايد پاهاى خود را در بازه هاى زمانى مختلف اندازگيرى و جوراب هاي خود را هر 3 تا 6 ماه عوض كنند.

افراد زيادى ممكن است مبتلا به واريس باشند، اما نكته كليدى و مهم اين است كه بتوان از آن پيشگيرى نمود. يكى از موثر ترين و بهترين راه هاي درمان، استفاده روزانه و مكرر از جوراب هاى واريس است، كه پاك سمن با بهره گيرى از دانش و تخصص توانسته به توليد محصولات متنوع و با كيفيت از جمله جوراب هاى واريس و ساير محصولات كمك درمانى و ارتوپدى بپردازد و اين امكان را فراهم آورده تا با مراجعه به سايت بتوانيد محصولات را بررسى و به مطالعه ويژگى هاى آن ها بپردازيد و در صورت تمايل به صورت اينترنتى خريد نماييد.

((براى مشاوره تخصصى تر، سوالات پزشكى خود را از تيم پزشكى پاک سمن در بخش مشاوره بپرسيد.))

آیا این مطلب به نظر شما مفید بود؟ خیــر
از اینکه ما را در ارائه مطالب بهتر یاری نمودید متشکریم.
نظرات و پیشنهادات شما یاری رسان ما در ارائه خدمات بهتر میباشد.

نظر شما با موفقیت ثبت شد، سپاسگزاریم. متاسفانه فرآیند ثبت نظر شما با مشکل مواجه شد.

عضو جدید هستم!گذرواژه را فراموش کرده ام