مشاوره آنلاین پزشکی ارتوپدی

طرح سوال در صورت نیاز به مشاوره علمی تیم پزشکی پاک سمن لطفاً با تکمیل فرم روبرو پرسش خود را برای ما ارسال کنید. در اسرع وقت پاسخ برای شما ایمیل میشود و در همین صفحه نیز نمایش داده خواهد شد. كليه اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد ما خواهد ماند و دراختيار هيچ شخص ، ارگان ويا سازمانی قرار نخواهد گرفت.
ارسال
پرسش شما با موفقیت ثبت شد.

در زیر سوال های رایج را مشاهده می نمایید كه پیش تر توسط مخاطبان محصولات ما مطرح شده اند. توجه فرمایید كه پاسخ به سوالات به صورت عمومی صورت پذیرفته و ممكن است برای تمام افراد یكسان نباشد.

برای مشاوره و پاسخ تخصصی تر می توانید با قسمت مشاوره ارتوپدی شماره 24887-021 داخلی 1 تماس حاصل فرماييد.

14 خرداد

بعد از چه مدت زمان استفاده از قوزبند، كایفوز ایجاد شده برطرف می شود؟

اصلاح مشكلات ساختاری و اسكلتی _عضلانی فرآیندی است كه به طور زیادی به سن افراد و شدت مشكل وابسته است. قطعا اصلاح قوز پاسچرال (وضعیتی) در دوران رشد و نوجوانانی با سیر بهتری صورت می پذیرد ولی با افزایش سن میزان اصلاح كم تر خواهد شد و گاهی استفاده از وسایل كمك درمانی صرفا جهت پیش گیری از بدتر شدن مشكل در كنار سایر مداخلات مثل ورزش ها صورت می پذیرد. جهت اصلاح قوز وضعیتی كه در نوجوانان و افراد جوان تر مد نظر است دوره 40 تا 60 روزه حداقل زمان استفاده از قوز بند می باشد.

13 خرداد

مدت زمان مناسب برای استفاده از شكم بند در طول روز چقدر است؟

تجویز و استفاده از شكم بندها ممكن است دلایل متفاوتی داشته باشد، گاهی بعد از زایمان یا عمل جراحی برای جمع نگه داشتن شكم استفاده می شود و یا در نوع شكم بندهای لاغری استفاده متفاوتی وجود دارد. اگر بعد زایمان یا عمل جراحی شكم بند توصیه می شود از پزشك خود مدت زمان استفاده را جویا شوید در مواردی كه صرفا جهت جمع نمودن شكم و لاغری استفاده می شود، بهترین زمان استفاده از آن در طول فعالیت هایی با نیرو بالا مثل دویدن یا راه رفتن سریع موثرتر خواهد بود. با این حال جهت آگاهی از مدت زمان مناسب شكم بند می توانید با قسمت مشاوره ارتوپدی شركت تماس حاصل نمایید.

9 خرداد

مدت زمان مناسب در طول روز برای استفاده از قوزبند چقدر است؟

مدت زمان مناسب برای استفاده از قوزبند طبی بسته به اینكه فرد خانم است یا آقا، و شدت قوز ایجاد شده متفاوت می باشد ولی بهترین زمان حدود 6-8 ساعت در روز است به خصوص زمانی كه افراد در حال نشسته و یا ایستادن طولانی مدت برای انجام كاری مشغول می باشند. نكته مهم كه استفاده كنندگان محترم از محصول باید دقت فرمایند این است كه در طول خواب نباید قوزبند طبی پوشیده شود.

7 خرداد

مدت زمان مناسب برای استفاده از كمربند طبی در طول روز چقدر است؟

استفاده از كمربند طبی باید با تجویز یا مشاوره با پزشك صورت گیرد و بسته به شدت آسیب ایجاد شده در ناحیه ستون فقرات دو نوع كمربند سخت یا نرم استفاده می گردد. مدت زمان استفاده از كمربند طبی آتل دار (سخت یا نرم) بسته به شدت بیماری، نوع بیماری و حاد یا مزمن بودن درد كمر متفاوت است و ممكن است از 6-8 ساعت در روز و یا حتی زمان طولانی تر تجویز شود. جهت استفاده مناسب از كمربند طبی پیشنهاد می گردد با شماره های قسمت مشاوره ارتوپدی شركت تماس حاصل نمایید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
عضو جدید هستم!گذرواژه را فراموش کرده ام