مشاوره آنلاین پزشکی ارتوپدی

طرح سوال در صورت نیاز به مشاوره علمی تیم پزشکی پاک سمن لطفاً با تکمیل فرم روبرو پرسش خود را برای ما ارسال کنید. در اسرع وقت پاسخ برای شما ایمیل میشود و در همین صفحه نیز نمایش داده خواهد شد. كليه اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد ما خواهد ماند و دراختيار هيچ شخص ، ارگان ويا سازمانی قرار نخواهد گرفت.
ارسال
پرسش شما با موفقیت ثبت شد.

در زیر سوال های رایج را مشاهده می نمایید كه پیش تر توسط مخاطبان محصولات ما مطرح شده اند. توجه فرمایید كه پاسخ به سوالات به صورت عمومی صورت پذیرفته و ممكن است برای تمام افراد یكسان نباشد.

برای مشاوره و پاسخ تخصصی تر می توانید با قسمت مشاوره ارتوپدی شماره 24887-021 داخلی 1 تماس حاصل فرماييد.

13 مهر

با سلام خدمت شما مشکل من قوز شانه هاست می خواستم بدونم کدوم مورد برای من مناسب هست ؟ با تشکر

با سلام قوز پشتی و به جلو آمدن شانه ها مشكلی است كه در كسانی كه زياد پشت كامپيوتر می نشينند و يا كارهايی پشت ميز انجام می دهند شايع است اگر قسمت قوز و منحنی در پشت كمر شما ايجاد نشده و طوری نيست كه برای ديگران هم وضوح داشته باشد و صرفا جهت پيشگيری و اصلاح عادت غلط به وسيله كمكی نياز داريد استفاده از بانداژ ترقوه كد ١٤٣ و يا قوزبند طبی پل دار كد ٠٠٤ كفايت ميكند اما اگر مدت زيادی است كه وضعيت قوز و افتادگی شانه ها را داريد و همراه با درد در گردن نيز برای شما شده است قوزبند آتل دار با كش منفذدار كد ١٥٦ مناسب است.

12 مهر

باسلام. من دچار عارضه هالکوس واگوس هستم میخواستم بدونم بانداژ هالکوس والگوس با اسپیلینت تفاوت داره یا نه ممنون

با سلام اگر ميزان هالوگس والگوس شما خفيف است و برآمدگی واضحی در قسمت داخلی انگشت شست ايجاد نشده است می توانيد از باندا‍‍ژ هالوكس والگوس استفاده نماييد ولی اگر سال هاست كه مشكل وجود دارد و ميزان كج شدن انگشت زياد است قطعا استفاده از اسپلينت به دليل سختی بيش تری كه دارد برای شما كارآمدتر خواهد بود.

10 مهر

با عرض سلام و خسته نباشید 21 ساله و چاق هستم. چند سالی هست که به خاطر نشستن نادرست شانه هایم افتاده است.دانشجو هستم و از کامپیوتر زیاد استفاده می کنم. در بیشتر مواقع دردی احساس نمی کنم ولی وقتی زیاد روی صندلی کامپیوتر و یا صندلی کلاس میشینم احساس درد می کنم. می خواهم یکی از فوزبند های پاک سمن را خریداری کنم. با این شرایطی که من دارم کدام یک از قوزبند ها برای من مناسب تر است؟ ایا نیاز است برای مشاوره نزد شخص دیگری (یک پزشک ارتوپد) مراجعه کنم؟ شرایط استفاده از قوزبند چگونه است؟ با تشکر

با سلام استفاده از قوزبند وسيله كمكی برای ياداوری صحيح ايستادن يا نشستن در طولانی مدت استفاده می شود و كم كم با تغيير عادت شما می تواند ديگر پوشيده نشود شما می توانيد از قوزبند آتل دار نئوپرنی استفاده نماييد و فقط برای ساعاتی كه پشت ميز كامپيوتر نشستيد استفاده نماييد. بيش از ٨ ساعت در روز نياز نيست بعد ٤٠ روز كه اصلاح قامت برای شما ياداوری شد می توانيد ساعت پوشيدن در روز را كم كرده و به صفر برسانيد . دقت شود انجام ورزش ها كه در سايت شركت در مقاله قوز پشتی می باشد بسيار كمك كننده است. در صورتی كه با پوشيدن قوزبند درد شما بهبود نيافت حتما به پزشك مراجعه نماييد.

10 مهر

سلام. برجستگی كنار شصت هردو پام بسيار بزرگ شده و هركفشی نميتوانم استفاده كنم. آيا اسپلنت هالوكس ميتواند اين مشكل را حل كند؟ سخت يا نرم؟ چند روز و در روز چند ساعت؟ آيا محصول مناسبتری برای درمان وجود دارد؟ باتشكر

با سلام بله شما بهتر است كه از هالوكس والگوس استفاده نماييد نوع سخت هالوكس هالگوس برای زمانی كه در خانه هستيد و حتی موقع خواب قابل پوشيدن است اين وسيله را تا ٢ ماه استفاده نماييد و برای ساعاتی است كه نشسته و يا دراز كشيده اند يك نوع تمرين كشش انگشت شست پا است با ان بهتر است راه نرويد و به هيچ بابت برای داخل كفش استفاده نكنيد . لای انگشتی سيليكونی را ميتوانيد برای زمانی كه پا های شما در داخل كفش می باشد استفاده نماييد. دقت شود گاهی اين عارضه با صافی كف پا همراه است اگر صافی كف پا داريد بايد كفی طبی برای داخل كفش به همراه لاانگشتی استفاده شود.

9 مهر

با سلام ، شكم بند بعد از زايمان ( سزارين) كداميك بهتر است؟ ١- شكم بند تمام كش منفذ دار ٢-شكم بند قابل تنظيم تمام كش ؟؟؟ با تشكر

با سلام هر دو شکم بند از نوع قابل تنظيم و كشی می باشند كه برای حمايت و جمع نمودن بعد از عمل جراحی مناسب می باشند فقط نوع منفذدار دارای پارچه با تهويه مناسب تر است با اين حال هر كدام كه تهيه بفرماييد كارايی مناسب را دارند.

8 مهر

عرض سلام و وقت بخير من ٣٢ ساله هستم پای راستم دچار شكستگی جونز شده پنج هفته هست تو گچ هستش دكترم ميگن الان بايد راه با گچ و فشار بيارید و هفته ٦ بازم برات باز ميكنم راه رفتن تو گچ صحيح هستش و آيا شكستگی رو بدتر نميكند؟؟

با سلام فرمايشات دكتر شما كاملا صحيح است عموما بعد از چند هفته استراحت در شكستگي بايد وزن اندازي روي پا ها كم كم اغاز شود افتادن وزن بعد از ترميمي كه به دنبال استراحت انجام شده، جهت تسريع روند بهبودي كاملا ضروري است مي توانيد براي راه رفتن در خارج از خانه از كفش گچ استفاده نماييد.

6 مهر

با عرض سلام و خسته نباشید من کف پای صافی دارم. ولی از نوعی هست که اگه فشاری روی پا نباشد قوس کف پام معلوم میشود. آیا لازم است که حتما به دکتر مراجعه کنم با با استفاده از این پد میتوانم درد کف پا و مچ پایم را در ایستادن طولانی مدت و همچنین راه رفتن کاهش بدهم و از عوارض صافی کف پا در آینده جلوگیری نمایم؟ ممنون میشم کمکم کنید با تشکر

اگر صافی كف پا داريد بهتر است از كفی طبی استفاده نماييد تا پد . كفی طبی با رويه جير و يا كفی طبی مولتی پد می تواند به كاهش درد شما حين ايستادن و راه رفتن كمك كند.

5 مهر

سلام من مردی 30ساله هستم نزدیک به یک سال هست اکثرا درپشت بدن در قسمت دو کتف احساس اسپاسم و گرفتگی دارم بخصوص صبح ها که از خواب بیدار میشم از بادکش هم استفاده زیاد کردم خوب نشد لطفا راهنمایی کنید

سلام با توجه به اینکه مشاور نیاز به اطلاعات بیش تر برای راهنمایی شما دارد لطفاجهت راهنمایی و مشاوره تخصصی با شماره شرکت تماس حاصل نمایید.

3 مهر

با سلام بنده 25 سالمه و آقا هستم، لطفا بفرمایید برای بنده که هفته پیش تصادف نموده و به گفته پزشکم یکی از مهره های کمرم دچار شکستگی خفیف گردیده چه نوع کمربندی مناسب می باشد؟؟

با سلام اگر پزشک شما برایتان بریس ساختنی تجویز کردند حتما باید آن تهیه شود و یا عکسی از نسخه برای شرکت ارسال نمایید تا راهنمایی لازم انجام شود . اما اگر پزشک شما کمربند یا بریس تجویز نکردند و نیاز ندیدند می توانید برای فراهم نمودن ثبات از کمربند طبی آتل دار سخت با کش های منفذدار کد 146 استفاده نمایید.

2 مهر

با سلام و وقت به خیر خانمی 30 ساله و کارمند هستم که مدتی است در گردن و آرنج راست خود درد احساس میکنم و ضمناً بدنم به علت درست ننشستن پشت میز افتاده و بدحالت و ضعیف شده است به طوری که مرتب قوز میکنم و از طرفی سابقه چند ساله دیسک کمر هم دارم و الان برای بهبود وضعیت نشستن و کمک به صاف شدن شانه ها و احیاناً رفع درد گردن و دست و بهبود وضعیت سر و گردن و تصحیح حالت افتادگی بدن به دنبال خرید مدلی مناسب از قوزبند هستم و بدین جهت نیاز به مشاوره دارم. چه مدل قوزبندی برای من مناسب هست؟ چه مدت باید استفاده کرد؟ آیا استفاده از قوزبند در کاهش دردهای گردنی هم موثر هست؟ آیا عوارضی هم دارد؟ با سپاس از پاسخگویی شما

سلام بله مشکل گردن درد شما می تواند ناشی از قوز پشتی باشد. در ساعاتی که به طور بلندمدت می ایستید یا می نشینید می توانید قوز بند آتل دار با کش منفددار کد 156 را استفاده نمایید. بیش از 8 ساعت در روز نیاز به استفاده از این محصول نیست و در موقع استراحت و خواب این محصول را در بیاورید. با استفاده از این قوزبند کم کم با اصلاح ساختار قامتی شما می تواند سبب کاهش درد گردن شود البته اگر که درد گردن ناشی از عامل دیگر نباشد . در هر صورت حداقل برای 8 هفته از این محصول حداکثر روزی 8 ساعت استفاده نمایید و بعد از آن اگر درد کاهش نیافت برای مشاوره تخصصی تر با شرکت تماس حاصل نمایید.

26 شهریور

سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۷سالم است و در ناحیه کتف راستم درد شدیدی داشتم که دکتر علت رو گرفتگی عضله ناشی از بد نشستن و پاسچر غلط تشخیص دادند و بعد چند جلسه فیزیوتراپی و یک سری ورزش الان خداروشکر بهترم میخواستم یک قوزبند تهیه کنم که صحیح نشستن و صحیح راه رفتنم کمک کند چون محصل هستم و تو سال های نهایی مدام درس میخونم از سطح شیب دارهم استفاده میکنم اما موقع نوشتن و نشستن واقعا رعایت صحیح نشستن برام سخت است و مدام یادم میرود به نظرشما کدوم محصول برای من مفیداست ؟کدام کمتر اذیت میکند اندام رو و باعث تعریق نمیشود؟کیفیت کدوم بهتراست؟

با سلام قوز بند های نئوپرنی آتل دار و قوزبند آتل دار منفذدار بهترين وضعيت را برای نشستن شما فراهم می كند . قوزبند را زمانی كه دائم می نشينيد برای حداكثر ٨ ساعت در روز استفاده نماييد. به هيچ بابت با قوز بند نخوابيد و بعد از مدتی حدود ٦ هفته كه وضعيت شما تصحيح يافت می توانيد قوزبند را كنار بگذاريد دقت نماييد در ساعاتی كه از قوزبند استفاده نمی كنيد هر ٤٠ دقيقه تمرينات تقويت عضلات كتف را پشت ميز انجام دهيد. برای دسترسی به بعضی از ورزش ها ميتوانيد مقاله قوز پشتی در بخش آسيب های اندامی در سايت شركت را مطالعه نماييد.

24 شهریور

تقریبا سه سال است که تاندون کتف راست بنده آسیب دیده است .بگونه ای که اگر بخواهم ضربه ای محکم بزنم فورا کتفم پیچ میخورد.ولی برای کارهای روزمره مشکلی برام پیش نمیاد.پیشنهاد شما برای رفع این مشکل چیست؟

سلام احتمالا داری آسيب بافت نرم و يا جابه جايی استخوان شانه شده ايد كه نياز به بررسی عكس راديوگرافی است برای مشاوره تخصصی با شماره مشاوره شركت تماس حاصل نماييد.

21 شهریور

سلام روز بخیر جهت قوز پشت کدام یک از محصولات رو پیشنهاد میکنید؟ نئوپرنی اتل دار بهتره یا طبی پل دار؟

سلام اگر ميزان قوز پشتی شما زياد است و ديگران به شما می گويند قوز نكن يعنی اينكه قوز پشتی شما واضح و قابل مشاهده است و قوز بند نئوپرنی اتل دار مناسب است ولی اگر به منظور پيش گيری ميخواهيد و قوز خفيف است قوزبند پل دار می تواند استفاده شود.

21 شهریور

با عرض سلام و خسته نباشید من دختری ۲۵ساله هستم و چندسالیست که به دلیل پوسچر اشتباه در هنگام مطالعه و درس خواندن و ضعیف شدن عضلات، احساس میکنم که دچار قوز شده ام و استخوان های دو طرف در قسمت شانه حالت برامدگی پیدا کرده اند البته هنوز به صورت خفیف میباشد ولی ایستادن و راه رفتن به طوری که کمرم در حالت صاف و بدون قوز قرار بگیرد مشکل و سخت شده و در ظاهرم اثر گذاشته است، میخواستم بپرسم که استفاده از قوز بند مناسب هست؟و اگر بله لطف کنید نوع ان را ذکر کنید بسیار ممنون و سپاسگذارم

سلام بله استفاده از قوزبند برای شما بسيار مفيد است البته زمان هايی بپوشيد كه دائم كاری را در حالت نشسته يا ايستاده انجام می دهيد بيش از ٨ ساعت در روز نياز به بستن آن نيست . قوزبند طبی نئوپرنی آتل دار برای شما مناسب است به علاوه انجام ورزش های تقويت عضلات پشتی بسيار توصيه می شود می توانيد مقاله مربوط به قوز پشتی در قسمت آسيب های اندامی را ملاحظه نماييد.

18 شهریور

سلام و خسته نباشید.. من 25 ساله و نقاش هستم. وقتی مدت طولانی پای بوم میشینم قسمت بالای ستون فقراتم (قوزم) درد میگیرد. و نمیتونم توی موقعیت مناسب بشینم. شما چه مدل قوزبندی رو پیشنهاد میکنید؟

سلام . در ايستادن هی طولانی مدت می توانيد از قوزبند طبی پل دار كد 004 استفاده نماييد ولی به خاطر بسپاريد نيازی به پوشيدن دائم آن در طول روز نيست فقط در زمان هايی كه مجبور به انجام كار طولانی می باشيد، استفاده نماييد. علاوه بر آن ، در ذهن بسپاريد كه حركات مكرر دست و به خصوص حركات دست در بالاتر از سطح شانه ها فشار زيادی به قسمت بالايی تنه و بخش های شانه ای و حتی گردن شما وارد می آورد . پس سعی نماييد هر 30 الی 40 دقيقه برای مدت بسيار كوتاه به خود استراحت داده و مجدد كار را پيگيری نماييد.

14 شهریور

با سلام بنده 36 سال سن دارم بدون شکم و مشکل گودی کمر دارم اخیر به دلیل ایستادن زیاد کمردرد بنده زیاد شده. نوع محصول شما برای انتخاب چیست؟

با سلام جهت ايستادن های طولانی مدت برای شما استفاده از كمربند طبی پد دار كد ١٤١ مناسب می باشد. اين كمربند دارای پد طبی برای تطابق با گودی كمر می باشد كه اگر ميزان گودی كمر زياد نيست ميتوانيد پد را استفاده نفرماييد و فقط كمربند را استفاده كنيد. كمربند قسمت پايينی كمر شما را در بر می گيرد و در كاهش درد كمر موثر است اگرچه كه پوشيدن بيش از ٨ ساعت در روز برای شما توصيه نمی شود و فقط زمان هايی كه در حالت ايستاده و نشستن طولانی مدت بوده و درد داريد استفاده نماييد. ورزش و تمرينات ورزشی تقويت عضلات كمر وپشت را فراموش نفرماييد.

11 شهریور

سلام خسته نباشید آیا پاک سمن محصولی به عنوان کفی طبی بابت افزایش قد دارد؟

سلام كفی های طبی موجود دارای ارتفاع ٢ سانتيمتر می باشند و جهت اصلاح مشكل صافی كف پا داده می شود و برای منظور شما در محصولات پاک سمن موجود نمی باشد.

6 شهریور

با سلام جهت كمربند يا شكم بند لاغری كه بتوان زير لباس جذب بطور دائم استفاده كرد كدام مدل را پيشنهاد ميكنيد؟

با سلام . پوشيدن شكم بند طبی لاغری كد 017 برای پوشيدن زير لباس مناسب است. در هر صورت برای پوشيدن شكم بند بهتر است اندكی لباس گشاد باشد.

5 شهریور

احساس میکنم شانه هايم افتاده شده و قوز خفیف دارم

با سلام. اگر قوز پشتی شما زیاد نیست و صرفا برای كاهش درد و اصلاح ساختار ستون فقرات خود به قوزبند طبی نیاز دارید می توانید از قوزبندهای بدون آتل شامل باندا‍ژ ترقوه كد 143 استفاده نمایید. اگر میزان قوز پشتی در قسمت بالای ستون فقرات شما وجود دارد به طوری كه دیگران به شما گوشزد می كنند می توانید از قوزبند آتل دار با کش منفذدار كد 156 استفاده نمایید.

1 شهریور

سلام ميتوانيد كمربندی رو معرفی نمایید که به مرور زمان گودی کمر رو پر کند ؟ با سپاس

با سلام. بهترين راه كاهش گودی كمر ورزش و تمرينات ورزشی مناسب است . بستن كمربند كمك زيادی در كاهش گودی كمر انجام نمی دهد در واقع تنها ورزش و تمرينات اصلاحی می تواند برای شما مفيد باشد. ولی اگر گودی كمر شما سبب ايجاد درد در قسمت پايينی در كمر شما شده است می توانيد از كمربند طبی پد دار كد 141 به همراه ورزش استفاده نماييد.

1 شهریور

سلام خسته نباشی من دخترم یازده سالش است خیلی بد راه میرود کف پایش صاف ,انگشت بزرگ پایش از بغل تیزی استخوان معلوم است.قوز پشتی و گودی کمردارد .خیلی به پزشک مراجعه کردیم .مشکل ستون فقرات هم نداشت کدام یک از محصولات پاک سمن را شما پیشنهاد میکنید .

با سلام برای مشكل ساختار و قامت دختر خود حتما به پزشك مراجعه فرماييد زيرا سن مناسب برای اصلاح می باشد. با اين حال اگر صافی كف پا دارند حتما بايد كفی طبی در داخل كفش خود استفاده نمايند مانند كد 100 از محصولات پاك سمن. حتی در داخل منزل بهتر است صندل طبی استفاده نمايند. برای كج شدن شست پای ايشان بايد در منزل اسپلينت هالوكس والگوس نرم استفاده شود و زمانی كه پا درون كفش قرار دارد لاانگشتی سيليكونی استفاده نماييد. برای مشكل قوز دختر خود می توانيد قوزبند با كش منفذدار را استفاده نماييد كد 156

31 مرداد

سلام و عرض ادب و خسته نباشید بنده دیسک گردن دارم کدامیک از محصولات برایم بهتر است

سلام اگر ديسك گردن شما اخيرا ايجاد شده و همراه با درد حاد و بسيار زيادی است بايد گردن بند سخت را در طول روز استفاده و هنگام خواب گردن بند نرم را استفاده نماييد. اما اگر ديسك گردن شما مدت زيادی همراه با شما است و درد همراه با آن مزمن شده است رعايت اصول صحيح نشستن و قرار گيری مناسب سر همراه با بستن گردن بند نرم كفايت ميكند.

31 مرداد

با سلام و خسته نباشید به مدت سه ماه است که کتف سمت راستم درد میکند و الان در ناحیه گردن همان سمت احساس کشیدگی دارم .آیامیتوانم از محصول قوز بند پاکسمن استفاده نمایم و یا خیر؟

با سلام . با توجه به مشکل شما تقویت عضلات کتف و گردن با حرکات ورزشی مناسب می باشد. می توانید مقاله مربوط به قوز پشتی را در سایت در قسمت آسیب های اندامی ملاحظه نمایید. علاوه بر این اگر درد کتف شما ناشی از نشستن نامناسب و احیانا قوز شما می باشد بستن قوزبند مفید است ولی اگر قوز پشتی مشخصی ندارید کتف بند پاک سمن پیشنهاد می شود

30 مرداد

با سلام و خسته نباشید، رباط مچ پا کشیده شده است و ورم کرده است، دکتر قوزک بند آتل دار تجویز کرده اند ، آیا برای انتخاب سایز، دور مچ پای سالم را اندازه گیری کنیم یا پایی که ورم کرده است؟ با تشکر

سلام . دور مچ پای ورم کرده را اندازه گیری نمایید چون قوزک بند دارای استرپ می باشد با کاهش ورم می توانید قوزک بند را محکم تر تنظیم نمایید.

29 مرداد

مچ دست راست شکسته و بهبود یافته در حال حاضر فیزیوتراپی می روم برای بهبود شرایط احتیاج به مچ بند مناسب دارم

با سلام برای حمايت از مچ دست خود تا بهبودی كامل می توانيد از مچ بند آتل دار فانكشنال كد 052 استفاده نماييد.

29 مرداد

سلام بنده به کمربندی نیاز دارم که به مروز زمان بتواند مساله گودی کمر را اصلاح نماید. با سپاس

با سلام. بهترین راه كاهش گودی كمر ورزش و تمرینات ورزشی مناسب است . بستن كمربند كمك زیادی در كاهش گودی كمر انجام نمی دهد در واقع تنها ورزش و تمرینات اصلاحی می تواند برای شما مفید باشد. ولی اگر گودی كمر شما سبب ایجاد درد در قسمت پایینی در كمر شما شده است می توانید از كمربند طبی پد دار كد 141 به همراه ورزش استفاده نمایید.

27 مرداد

سلام من پسری 23 ساله هستم. صرفا برای تمرین صاف نشستن و قوز نکردن نیاز به قوز بند دارم کدام محصول را با توجه به مناسب بودن قیمت توصیه میفرمایید با تشکر

با سلام. اگر قوز پشتی شما زیاد نیست و صرفا برای كاهش درد و اصلاح ساختار ستون فقرات خود به قوزبند طبی نیاز دارید می توانید از قوزبندهای بدون آتل شامل باندا‍ژ ترقوه كد 143 استفاده نمایید. اگر میزان قوز پشتی در قسمت بالای ستون فقرات شما وجود دارد به طوری كه دیگران به شما گوشزد می كنند می توانید از قوزبند طبی پل دار كد 004 استفاده نمایید.

22 مرداد

سلام من یک معلول ضایعه نخاعی از ناحیه گردن هستم (32ساله) ونیازمند بریس شب برای کاهش افتادگی مچ پاهام هستم در لیست محصولاتتون این محصول رو ندیدم ممنون میشم راهنمایی ام کنید

با سلام شما برای قرار گرفتن مناسب مچ پا به يك اسپيلنت شب با زاويه قائمه نيازمنديد كه بهتر است برای شما قالبگيری و ساخته شود اين وسيله را از كلينيك های ارتوپدی فنی تهيه فرماييد.

20 مرداد

سلام من در ورزش دچار پارگی مینیسک و آسیب دیدگی رباط صلیبی پای چپ شدم ، شغلم طوری هست که باید رانندگی و پیاده روی داشته باشم ، خواستم ببینم باید از کدامیک از نوع زانوبندهای پاک سمن استفاده کنم

سلام برای مشكل شما بايد اطلاعات دقيق تری شرح داده شود آيا عمل جراحی به دنبال آسيب خود داشته ايد و يا پزشك نسخه ای برای شما تجويز كرده اند يا نه؟ سن شما و مدت زمانی كه از آسيب شما می گذرد بايد ذكر گردد. برای مشاوره تخصصی ميتوانيد با شركت تماس بگيريد و يا اطلاعات را تكميل فرماييد.

19 مرداد

آدرس نمایندگی پاک سمن در شهر اراک

با سلام اراک - خیابان امـام - روبـروی بیمارستان ولیعصـر -كالا پزشكی ايمان/ اراک-خیابان امـام - روبـروی بیمارستان ولیعصر -كالاپزشكی شفا/ اراک-خیابان امام نرسیده به میدان ولیعصر نبش کوچه پیروزی-كالای پزشكی درمان طب

12 مرداد

با سلام من مدت خیلی زیادی هستش که قوز میکنم.فکر میکنم به خاطر ضعیف بودن عضلات پشتم هستش.خیلی هم سعی در اصلاحش کردم اما مشکله.میخواستم بدونم کدوم محصولتون رو بهم معرفی میکنین.همچنین خیلی برام مهمه که ضخیم نباشه که بتونم توی این روزای گرم هم ازش استفاده کنم.آیا به نظرتون محصول کد ۱۴۳ مناسب من هست؟یا محصول دیگه ای پیشنهاد میکنین؟

با سلام . كد 143 كه اشاره نمودید دارای آتل پشتی نمی باشد ولی می تواند در كشیدن شانه ها به عقب و نیز صاف نشستن یا ایستادن موثر باشد ولی برای قوزهای خفیف مناسب است. اگر شدت قوز شما زیاد نیست و می توانید با حركات اصلاحی و ورزش وضعیت خود را تصحیح نمایید ، این قوزبند مناسب است. اما اگر قوز را برای مدت طولانی و با شدت زیاد دارید پیشنهاد می شود از قوزبند با آتل پشتی استفاده نمایید. قوزبند با كد 156 یا 012 كارایی تاثير بيشتری برای شما دارد. پیشنهاد می شود مقاله مربوط به قوز پشتی را در سایت پاک سمن در قسمت آسیب های اندامی مطالعه نمایید.

11 مرداد

افتادگی شانه دارم و در حین راه رفتن و ایستادن و نشستن خمیده هستم کدام مورد از محصولات شما مناسب من هست؟

با سلام حالت خميده يا قوز پشتی كه فرموديد در سنين مختلف به دلايل گوناگون ممكن است روی دهد. با توجه به اينكه به سن خود اشاره نفرموديد و اينكه آيا حالت قوز در شما شديد است يا نه و كمردرد و گردن درد به همراه آن داريد يا نه؟ پيشنهاد می شود كه برای مشاوره تخصصی با شماره شركت تماس حاصل نماييد و يا اينكه با شرح اين موارد توضيحات خود را تكميل فرماييد.

10 مرداد

با سلام، من آرتروز گردن دارم و موقع استفاده از کامپیوتر فشار زیادی به گردنم وارد می شود رعایت اصول ارگونومی هم مشکل مرا حل نکرده، آیا اگر موقع استفاده از کامپیوتر از گردنبند استفاده کنم فشاری را که به گردنم وارد می شود کاهش می دهد؟ در اینصورت چه گردنبندی برای من مناسب است؟ 39 سال سن دارم و آرتروزم شدید نیست. متشکرم

با سلام در ارتباط با آرتروز گردن شما اگر فشار زیاد برای طولانی مدت وارد آورید احتمال بدترشدن میزان آرتروز مهره های گردن و درد بیش تر می شود. شما نباید سر و گردن خود را به طور طولانی مدت در وضعیت یكسان بی حركت نمایید و به كامپیوتر نگاه كنید. حداكثر هر نیم ساعت تغییر وضعیت دهید. علاوه بر آن كامپیوتر شما باید در راستای چشم شما قرار گیرد. پیشنهاد می شود تمرینات تقویتی عضلات گردن را انجام دهید ، روزی چند بار اینكار را انجام دهید تا درد كاهش یابد. شما می توانید در سایت شركت در قسمت آسیب های اندامی مقاله گردن درد مزمن را ملاحظه نمایید . علاوه بر آن مقاله بالشت مناسب خوابیدن را در قسمت بلاگ در سایت شركت ملاحظه نمایید. با این حال در كنار ورزش و رعایت نكات مهم سلامت گردن در زمان هایی كه ساعات طولانی مجبور به كار كردن با كامپیوتر می باشد گردن بند طبی نرم با كد٠٤٠ می تواند مفید باشد.

9 مرداد

باسلام من هم قوز دارم وهم افتادگی شانه اگر راهنمایی کنید ممنون میشم در ضمن روش خرید محصولاتتان را نیز بفرمایید

با سلام. بسیاری از مواقع وضعیت قوز پشتی و افتادگی شانه ها همزمان باهم روی می دهد . به احتمال زیاد پوشیدن قوزبند طبی برای مدت معین به همراه ورزش های تقویتی عضلات كتف و پشتی می توانند این مشكل را بهبود بخشند قوزبند طبی منفذدار وسیله مناسبی می باشد، همچنین جهت انجام ورزش های مناسب می تواند به سایت بخش آسیب های اندامی و مقاله قوز پشتی را ملاحظه نمایید.

8 مرداد

با عرض سلام خسته نباشید خانوم بنده با سن 28 سال به مشکل دیسک کمر از نوع حاد مواجه شده دیسک مهره های 4و 5 بیرون زدگی شدید داره و دکترا گزینه عمل بسته رو ترجیح میدهند ولی با عمل ایشان موافقت نمی کنم و با شنیده هااز اقوام و کسانی دچار مشکل بوده اند استراحت مطلق را ترجیح میدهم همراه با آب درمانی حال سوالم این است که چه نوع و کدام کمر بند را برای این مشکل پیش آمده پیشنهاد می کنید. با تشکر از شما

با سلام جهت مشكل حاد كمردردی كه اشاره نمودید باید حتما از حمایت كافی و محكم كمر استفاده نمایید كمربند طبی سخت منفذدار از محصولات شركت پاك سمن دارای ٤ آتل سخت و كش دوبل و ضربدری جهت فراهم نمودن حمایت بیش تر می باشد، با این حال با توجه به پیشنهاد پزشك شما برای عمل جراحی، توصیه میشود مشاوره دیگری برای اطمینان از درمان صحیح با پزشك متخصص داشته باشید. اگر مشاوره تخصصی تر نیاز بود میتوانید روزهای یكشنبه با دكتر شركت مشورت نمایید.

4 مرداد

استحکام و نرمی و راحتی و سهولت در باز و بسته کردن و جا به جایی بصورت عمودی در مواردی هستند که باید در جابجایی معلول نخاعی در نظر گرفته شوند. باتشکر.

با سلام . بیماران آسیب نخاعی دارای سطوح مختلفی از آسیب و مشکلات عملکردی متفاوتی می باشند. بسته به شدت آسیب، سطح آسیب و انگیزه فرد درمان های متفاوتی وجود دارد. این دسته از بیماران نیاز مند به استفاده از اورتز یا وسیله کمکی می باشند که برای آن ها ساخته شود و محصولات از پیش ساخته شده کاربردی ندارند. جهت مشاوره تخصصی با دكتر ارتوپد فنی می توانید روزهای یکشنبه با شماره24887-021 تماس حاصل نمایید.

4 مرداد

سلام، برای بلند کردن معلول نخاعی از روی ویلچر با کمک یک دستگاه بالابر از چه نوع کمربندی برای قسمت بالاتنه میتوان استفاده کرد و یا در صورت نیاز طراحی شود؟استحکام و نرمی و راحتی و سهولت در باز و بسته کردن و جا به جایی بصورت عمودی از مواردی هستند که باید در جابجایی معلول نخاعی در نظر گرفته شوند. باتشکر.

با سلام . بیماران آسیب نخاعی دارای سطوح مختلفی از آسیب و مشکلات عملکردی متفاوتی می باشند. بسته به شدت آسیب، سطح آسیب و انگیزه فرد درمان های متفاوتی وجود دارد. این دسته از بیماران نیاز مند به استفاده از اورتز یا وسیله کمکی می باشند که برای آن ها ساخته شود و محصولات از پیش ساخته شده کاربردی ندارند. جهت مشاوره تخصصی با دكتر ارتوپد فنی می توانید روزهای یکشنبه با شماره 021-24887 تماس حاصل نمایید.

31 تیر

سلام بنده دچار مشکل پارگی مینیسک زانو و کشیدگی رباط شده ام و دکتر به من زانو بندآتل دار تجویز کرده از کدام مدل استفاده کنم؟

با سلام برای مشكل شما زانوبند طبی نئوپرنی چهارفنره كد 085 مناسب است. با این حال اگر نیاز به مشاوره تخصصی تر است می توانید روزهای یكشنبه با مشاوره شركت تماس حاصل نمایید.

30 تیر

سلام ممنون از سايتتون. عضلات گردن من هنگام کار با كامپيوتر زود گرفته بطوریکه كه مهره پايين گردن بیرون می زند لطفا جهت اصلاح مشاوره دهید؟

با سلام و ممنون از حسن نظر شما به پاك سمن اختلالات مربوط به استفاده بیش از حد كامپیوتر ( computer diseases ) یكی از مشكلات رایج جامعه امروزی به خصوص در افراد جوان تر می باشد . عموما نشستن با حالت قوز و سر و گردن به سمت جلو بعد از استفاده طولانی مدت از كامپیوتر رخ می دهد . در بسیاری از موارد صاف نشستن و بردن شانه ها به عقب و تمرینات ورزشی مرتبط با آن در جلوگیری از این عادت موثر است . اگر گردن درد شما فقط در ناحیه گردن و قسمت بالایی پشت می باشد استفاده از قوزبند منفذدار (کد 156) مناسب خواهد بود. اگر درد در بازو و دست ها نیز احساس می شود برای گرفتن اطلاعات تخصصی تر میتوانید یكشنبه ها برای مشورت با دكتر شركت تماس حاصل نمایید.

29 تیر

با سلام عضلات کمر من ضعیف هست و معمولا در هنگام نشستن قوز می کنم. برای اصلاح این وضعیت می توانم از قوزبندهای شما استفاده کنم؟ تفاوت چند نوع قوزبندی که جزو محصولات تولیدی شماست به زبان ساده چیست؟ از کدام بهتر است استفاده کنم؟ با تشکر

با سلام اگر مدت زیادی هست كه قوز دارید بهتر از قوزبند نئوپرنی آتل دار استفاده نمایید با توجه به اینكه این قوز بند آتل بلندتری نسبت به محصولات مشابه آن دارد، اثربخشی بهتری خواهد داشت اگر میزان قوز پشتی و مدت زمان قوز شما خیلی زیاد نیست میتوانید از قوزبند آتل دار با کش منفذدار استفاده نمایید. مطمئنا استفاده صحیح از قوزبند حداقل در مواردی كه زیاد می ایستید یا می نشینید می تواند در ٢ ماه اول استفاده از قوزبند مفید واقع شود. پیشنهاد می گردد برای كسب اطلاعات بیشتر مقاله قوزپشتی در قسمت آسیب های اندامی را در سایت ملاحظه نمایید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
عضو جدید هستم!گذرواژه را فراموش کرده ام