مشاوره آنلاین پزشکی ارتوپدی

طرح سوال در صورت نیاز به مشاوره علمی تیم پزشکی پاک سمن لطفاً با تکمیل فرم روبرو پرسش خود را برای ما ارسال کنید. در اسرع وقت پاسخ برای شما ایمیل میشود و در همین صفحه نیز نمایش داده خواهد شد. كليه اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد ما خواهد ماند و دراختيار هيچ شخص ، ارگان ويا سازمانی قرار نخواهد گرفت.
ارسال
پرسش شما با موفقیت ثبت شد.

در زیر سوال های رایج را مشاهده می نمایید كه پیش تر توسط مخاطبان محصولات ما مطرح شده اند. توجه فرمایید كه پاسخ به سوالات به صورت عمومی صورت پذیرفته و ممكن است برای تمام افراد یكسان نباشد.

برای مشاوره و پاسخ تخصصی تر می توانید با قسمت مشاوره ارتوپدی شماره 24887-021 داخلی 1 تماس حاصل فرماييد.

24 دی

با سلام لطفا در چه خصوص دیسک گردن و لزوم به جراحی راهنمایی فرمایید

با سلام توصيه به جراحی بايد حتما به صورت شخص به شخص و نه كلی برای هر فرد جداگانه با در نظر گيری سن، بررسی عكس راديوگرافی و ام آر آی افراد به همراه علائم بالينی كه افراد دارند در نظر گرفته شود و توصيه به عمل جراحی صورت می گيرد. در بيش تر موارد اگر پزشک احساس كند كه فتق ديسک می تواند كم كم سبب آسيب به نخاع و ريشه های عصبی گردد به طوری كه آسيب برگشت پذير نباشد، جراحی صورت می گيرد.

23 دی

باسلام من پشتم قوز داره به حدی که همه متوجه میشن خیلی ناراحتم از قضیه من نمیخوام برم دکتر چون اطرافیانم متوجه میشون میخوام خودم مشکلم رو حل کنم آیا میتونم از داروخانه قوزبند تهیه کنم ممنونم

با سلام خدمت شما . بله شما می توانيد از داروخانه ها قوزبند را تهيه فرماييد. قوزبند نئوپرنی آتل دار كد 012 و يا قوزبند آتل دار منفذدار كد 156 برای شما مناسب است. طبق سايز مناسب خود خريداری نماييد. قوزبندها خوبی كه دارند اين است كه می توانند به راحتی از زير لباس خود و روی يک زير پيراهنی نازک آن را بپوشيد و ديگران متوجه بستن آن نشوند. روزی 8 ساعت در روز در زمايی كه زياد می نشينيد يا می ايستيد و يا راه می رويد آن را ببنديد تا كم كم بعد از یک تا دوماه ساختار قامتی شما اصلاح شود و توسط قوزبند الگوی صحيح به شما يادآوری شود. دقت نماييد در خواب حتما آن را در بياوريد و هم زمان با اين دوره و بعدها حتما ورزش های تقويت عضلات پشتی جهت اصلاح قوز را روزی چند بار انجام دهيد. برای اين منظور می توانيد به سايت شركت قسمت آسيب های اندامی مراجعه و مقاله قوز پشتی را ملاحظه نماييد.

23 دی

سلام.عذر میخوام برا درمان افتادگی سینه محصولی ندارین؟

سلام . متاسفانه شركت محصولی برای اين مشكل كه مطرح كرديد، ندارد.

23 دی

سلام قوز نشستن من چند وقتی است که دردناک شده. احساس می کنم یک نیرویی به سمت قوز کردن و جمع کردن دستهام هدایتم میکنه. هم رانندگی می کنم، هم پشت میز میشینم و گاهی هم عملیاتی کار می کنم. چه قوزبندی برام مناسب هست؟

با سلام. نيرويی كه اشاره می كنيد شما را به سمت قوزكردن سوق می دهد مربوط به تنبلی عضلات پشتی شما است كه دوست دارد شما را در وضعيتی كه راحت هستيد و عادت كرديد قرار دهيد. از امروز سعی كنيد به اين خواسته " نه" بگوييد تا عادت كنيد به صاف نشستن و ايستادن. دقت كنيد من به شما انجام ورزش های قوزپشتی اين وضعيت يادتان می رود بستن حدود 40 روز قوزبند آتل دار با كش منفذدار كد 156 را به شما پيشنهاد می كنم . حداكثر 8 ساعت در روز برای 40 روز آن را در زمان هايی از روز كه زياد می ايستيد يا می نشينيد يا رانندگی طولانی مدت داريد ، استفاده نماييد در موقع خواب و لم دادن حتما آن را در بياوريد. در طول اين مدت قوزبند با يادآوری الگوی صحيح ايستادن و نشستن ساختار قامتی شما را اصلاح می كند.

23 دی

باسلام من ۲۰دی به شما پیام دادم اولا قوزک بند پاک سمند هستش وکدقوزک بند۰۸۸ هست ومن به دلیل کشش رباط پام قوزک بند رو میبندم و حدود ۲هفته هست که میبندم

با سلام قوزک بند نئوپرنی آتل دار كه استفاده می كنيد برای كشيدگی رباط ها محصول مناسبی است و به دليل داشتن آتل در پهلو و كش های ضربدری ليگامانی ثبات را فراهم می كند. مدت زمان بستن آن توسط پزشک شما مشخص می گردد ولی عموما يک ماه بسته می شود. اگر پزشک خودتان به شما توصيه ای نكردند می توانيد شب ها موقع خواب آن رادر بياوريد ولی قبل از وزن اندازی روی پاها و راه رفتن آن را می بنديد سوزش و درد تا يک ماه طبيعی و مربوط به آسيب وارد شده به رباط های شما است . اگر شدت درد شما در حال افزايش است تا كاهش حتما مجدد به پزشک مراجعه كنيد در ارتباط با خارش عموما پارچه نئوپرن استفاده شده هيچ گونه حساسيتی ايجاد نمی كند ولی اگر پوست شما خارش و قرمزی دارد روی يک جوراب نازک قوزک بند را ببنديد تا از تماس مستقيم با پوست جلوگيری شود.

22 دی

باسلام آیا پاک سمن نمایندگی توی شهرهای دیگه هم داره

با سلام دوست عزیز، پاک سمن در تمامی شهرهای ایران عاملین فروش دارد

22 دی

سلام من سی سالمه پشتم قوز داره خیلی سعی میکنم درست بشینم اما واقعا نمیشه در عروسی وجاهایی از این قبیل اصلا راحت نیستم تو رو خدا راهنماییم کنید من مینونم این قوز بند رو ازسایر شهرها تهیه کنم مثلا از تبریز

با سلام بله قوزبند ها و محصولات پاک سمن در اكثر شهرها پخش شده است. و تبريز چندين مركز دارد شما مي توانيد با شماره های شركت تماس حاصل كنيد و از كارشناسان فروش شركت آدرس مراكز و يا داروخانه های تبريز كه محصولات ما را دارند جويا شويد. در ارتباط با مشكل قوز پشتی شما بهتر است برای مدت زمان 40 روز قوزبند آتل دار با كش منفذدار كد 156 را تهيه فرماييد روزی 8 ساعت در زمان هايی كه زياد می ايستيد يا می نشينيد كه حواستان به صاف نشستن يا ايستادن نمی باشد آن را بپوشيد. قوزبند در واقع به عنوان يادآوری كننده حركت صحيح در اين 40 روز به شما كمک می كند كه يادبگيريد چطور بنشينيد يا بايستيد. نيازی به پوشيدن بيش از 8 ساعت نيست و توصيه نمی شود در طول خواب و لم دادن قوزبند را حتما در بياوريد. قوزبند را زير لباس خود ولی روی يک زير پيراهنی نازک به تن نماييد.

22 دی

سلام من حدود دو هفته تصادف کردم و به کمر آسیب رسیده دکتر بریس تجویز کرده ولی هیچ توضیحی درباره اینکه دایم بسته باشم یا مثلا موقع خواب باز کنم نداده من دایم میبندم اما در ضمن از همان روز تصادف من یک درد شدید در قسمت پهلو سمت راست داشتم که هنوز هم ادامه داره میسوزه و درد شدید داره این درد خیلی اذیت میکنه میشه من و راهنمایی کنید که بریس و دایم ببندم یا میتونم باز کنم و اینکه این درد در ناحیه پهلوم چی میتونه باشه که اصلا هم ساکت نمیشه مخصوصا شبها درد میگیره و دردش به انگشت دستم میخوره و سر میشه

با سلام . مدت زمان پوشيدن بريس خود را حتما از پزشک خود و يا مسئول فنی كلينيكی كه بريس را برای شما آماده كردند بپرسيد چون ما هيچ اطلاعاتی در ارتباط با شدت آسيب وارد شده به كمر شما نداريم و عكس های راديوگرافی شما در ميزان زمان پوشيدن بريس موثر است. ولي عموما در هفته های اول بعد از آسيب بريس دائم بسته می شود تا ثبات در مهره های كمر حاصل شود و شما را منع كند كه با حركتی به كمر خود آسيب نزنيد. درد پهلو شما نيز احتمالا وابسته به جراحت بعد از تصادف شما می باشد. با اين حال برای مشاوره تخصصی می توانيد روزهای يكشنبه با شركت تماس حاصل كنيد تا بتوانيم با پرسيدن سوالات جزئی تر به شما كمک كنيم.

21 دی

سلام، میخواستم بپرسم قوزک بند رو در طول روز چند ساعت میشه پوشید؟ اینکه میگن یه ماه بپوشین منظور اینه که مرتب استفاده بشه یا روزی چند ساعت؟

با سلام بستن قوزک بند بسته به مشكل شما دارد ولی عموما چون در پا درد و بی ثباتی به دليل آسيب به پا فراهم شده است پس پوشيدن دائم آن توصيه می شود حال مدت زمان آن بسته به نظر پزشک شما دارد كه ميفرماييد يك ماه. ولی بايد ذكر كنم شما می توانيد در طول خواب آن را در بياوريد ولی حتما بايد به محض راه رفتن و وزن اندازی روی پا آن را بپوشيد تا ثبات مفصل مچ پا حاصل شود.

20 دی

به یه قوز بند خوب احتیاج دارم. مهره کتفم به سمت راست انحناع پیدا کرده دکتر بهم گفته یه قوز بند بدون آتل بگیرم لطفا راهنمایی بفرمایید.

با سلام برای شما قوزبند بدون آتل در محصولات شركت قوزبند طبی الاستيک كد 005 می باشد.

20 دی

با سلام خدمت دوستان عزیز یه سوال داشتم یه چند وقتی هست که قوزک بند پاک سمن رومیبندم اما پام سوزش و خارش داره خواستم بببنم چه کار بابد بکنم

با سلام . لطفا بفرماييد چند وقت است؟ كدام نوع قوزک بند را بسته ايد؟ دليل بستن قوزک بند چيست يعنی مشكل چه بوده است؟ با پاسخ به اين سوالات من راحت تر می توانم شما را راهنمايی كنم

19 دی

با سلام من مدت های طولانیست که پشت من قوز دارد و حالا میخواهم آن را اصلاح نمایم، لطفا تفاوت قوزبند نئوپرنی آتل دار با قوزبند آتل دار با کش منفذ دار کد ۱۵۶ را بفرمایید و این که کدام در صاف کردن ستون فقرات مناسب تر است و عملکرد بهتری دارد؟ ممنونم

با سلام. اين دو قوزبند از لحاظ عملكرد مشابه هم هستند فقط طراحی و جنس پارچه آنان متفاوت است از لحاظ شكل هر كدام كه می پسنديد می توانيد انتخاب كنيد چون هردو آتل بلندی دارند و برای اصلاح قوز پشتی موثر می باشند.

16 دی

با سلام. چهل روز از زایمان سزارین من میگذرد اما با وجود بستن شکم بند شکمم همچنان برامده است. چون گنی که در حال حاضر استفاده میکنم سایزی بزرگتر از شکمم دارد. میخواستم یک گن مناسب تهیه کنم. سایز لباسم پیش از بارداری ۴۴ بود و میخواهم به سایز قبلی و حتی کوچکتر از آن برسم.

با سلام ضمن تبریک خدمت شما برای تولد نوزادتان باید عرض کنم که برای بعد از زایمان سزارین بستن شکم بند طبی قابل تنظیم تاثیر بهتری به نسبت پوشیدن گن دارد و بنابراین پیشنهاد می شود شکم بند تمام کش ممتاز (پس از جراحی) کد 137 با توجه به اندازه هایی که در سایت قرار دارد خریداری بفرمایید.

16 دی

کشکک زانو صدامیده وجمع نمیشه

با سلام . آیا منظور شما از اینکه کشکک زانو جمع نمیشه اینه که زانوی شما خم نمی شود؟ شرح حال دقیق و کاملی ارائه ندادید و اگر تمایل دارید برای مشاوره تخصصی می توانید با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید. دقت نمایید اگر منظور شما اینه که زانو شما قفل میشه و در حالت نشسته به خوبی خم نمیشه حتما باید برای بررسی کامل به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

16 دی

با سلام. من خانمی 28 ساله هستم با قد 176. چند ساله که پشتم قوز دارد. مقدارش رو نمیدونم چطوری بگم فقط این که واقعا معلوم میشود. طوری که همسرم و اطرافیان مداوم میگن صاف وایستا. موقع راه رفتن، ظرف شستن و ... من همون موقع درست میشم ولی یک دقیقه بعد همونه. چند سالی هست که همین طوریه. من یادم میره که صاف بشینم یا وایستم. از شما میخوام محصولی رو به من معرفی کنید که ستون فقرات من رو صاف و محکم نگه داره و نذاره قوز کنم حتی موقع انجام کار ها. من میخوام یه مدت از این قوز بند ها استفاده کنم تا عادت کنم به صاف نشستن و راه رفتن و اطلاح بشه ستون فقراتم. خیییلی ممنون از مشاوره شما

با سلام. بسیار خوب است که به فکر اصلاح ساختار قامتی خود هستید . با توجه به شرح حالی که بیان فرمودید قوزبند آتل دار با کش منفذدار کد 156 توصیه می شود. این محصول دارای آتل پشتی است تا مانع این شود که شما قوز کنید. ولی دقت نمایید شما نباید قوزبند را برای بیش از 8 ساعت در روز ببندید فقط زمان هایی استفاده نمایید که شما دائم در حالت ایستاده و نشسته در حال انجام کاری هستید که فراموش می کنید صحیح بایستید یا بنشینید. موقع خواب و لم دادن نباید استفاده شود . با توجه به اینکه قد شما بلند است احتمال قوز شما زیادتر است پس زیاد سر را به سمت پایین خم نکنید. به علاوه می توانید به سایت شرکت به نشانی www.paksaman.ir مراجعه نمایید و در بخش آسیب های اندامی مقاله قوزپشتی را ملاحظه و ورزش های پشتی را انجام دهید . حداکثر بعد از پوشیدن محصول برای 2 ماه به این وضعیت صحیح نشستن عادت نموده و اصلاح وضعیت صورت می گیرد.

16 دی

با سلام با توجه به فعالیت شما در حوزه ارگونومیک ... به نظرتان آینده شغلی و بازار کار این رشته یعنی ارگونومی چگونه خواهد بود ؟ با تشکر

با سلام . شرکت برای طراحی و ساخت محصولات از یک تیم پزشکی، توانبخشی و مهندسی مشاوره می گیرد که شامل تخصص های پزشک ارتوپدی، دکترای ارتوپدی فنی، مهندس مواد، مکانیک ،کامپیوتر و ....می باشد. با این حال رشته شما نیز در این راستا همسو است و در شرکت های مشابه پرکاربرد است. من پیشنهاد میکنم با کسانی که از این رشته فارغ التحصیل شدند مشورت نمایید زیرا کمک زیادی به شما خواهند نمود.

14 دی

سلام ببخشید که دوباره مزاحم شدم میشه که قوزک بند رو بشوریم اگه میشه با چه آبی بشوریم گرم یا سرد با چه مواد شوینده ای باتشکر

با سلام. بله قوزک بند را می توانید بشوئید ولی حتما با آب ملایم روبه سرد شسته شود و مواد شوینده خفیف با سطح آنزیم کم استفاده می شود مثل شامپو بچه مناسب است هیچ کدام از محصولات نباید در لباس شویی انداخته شود و با دست و به آرامی آبکشی می شود. جهت خشک شدن محصول از آویزان کردن و چلاندن آن خودداری کنید ودر سطحی رو به آفتاب بیاندازید تا خشک شود.

14 دی

با سلام و عرض خسته نباشی خیلی خیلی ممنون که جوابمو دادین اولا قوزک بند پک سمند بود دومن دقیقا۳ماه قوزک بند رو بزارم قد پام اگه جواب داد و پام خوب شد که دیگه نبندم اگه نه ۳ماه دیگه قوزک بند رو بزارم قد پام

با سلام مناسب ترین قوزک بند برای مشکل شما قوزک بند نئوپرنی آتل دار می باشد و بقیه نوع ها ثبات کافی را فراهم نمی کنند بنابراین کد 088ْ ، لینک محصول خریداری شود و حداکثر یک ماه پوشیده شود و اگر در این مدت درد بهبود نیافت باید مجددا به پزشک مراجعه کنید تا ارزیابی کامل گردد.

13 دی

باسلام من حدود سه ماه پیش دچار پارگی جزئی مینیسک پای چپ شدمو درمان را گزرانده و درحال فیزیوتراپی و تمرینات بدن سازی هستم و من ورزش والیبال بازی میکنم به نظر شما استفاده از پد کشکک زانو برای جلوگیری از فرار زانو مناسب است یا نه از زانو بند دیگری استفاده کنم ؟ ایا پد کششک زانو برای پارگی مینیسک مناسب هست ؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز. پد كشكك زانو اصلا برای پارگی مینیسك مناسب نمی باشد و در واقع كمكی به شما نمی كند. موارد استفاده از پد كشكك زانو متفاوت است. با این حال جهت تسریع روند بهبودی و كاهش درد در زمان هایی كه ورزش انجام می دهید، می توانید از زانوبند طبی استفاده نمایید. برای شما زانوبند طبی كشكك باز منفذدار كد 149 و یا زانوبند طبی نئوپرنی ساده كد 097 توصیه می شود و البته نه برای طولانی مدت. وقتی درد در زانو شما رفع شد می توانید زانو بند را كنار بگذارید.

12 دی

باسلام وعرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز من حدود ۸ماه هست که روی عابر پیاده به زمین خوردم و پام پیچ خورد و رباط پام کشیده شده و به شدت درد میکنه البته به بیمارستان هم رفتیم و آتل هم گرفتیم اما من تحمل نیاوردم و بعد از یک روز آتل رو باز کردم حتی بعد از گذشت ۲۰روز دوباره به دکتر رفتم و دکتر گفت که باید یک ماه پام تو کچ باشد ، خلاصه پامو کچ گرفتن و من هم دوباره بعد از گذشت۱۰یا۱۵روز کچ رو هم باز کردم بعد هم که از یک همسایه هايمان شنیدم که گفت برای پا قوزک بند پاک سمن رو بخر من هم به حرفش گوش دادم و از سایت یک دونه سفارش دادم الان که الانه پام هنوز درد میکنه خواهش میکنم جواب مرا بدید باتشکر

با سلام، ببينید وقتی دكتر تجویز می كند پای شما یك ماه در گچ بماند حتما نیاز بوده است. عموما بر اثر میزان و شدت آسیب مدت زمان گچ گیری تعیین می شود. دوست عزیز عجول بودن و شتاب زدگی شما سبب شده است كه پروسه درمان و ترمیم بافت های استخوانی جهت ایجاد ثبات مچ پای شما به خوبی صورت نگیرد و مجدد با وزن اندازی كامل به پا، اكثر روند درمان با شكست روبرو می شود. روند درمان پیچ خوردگی های مچ پا بین 3 تا 6 ماه جهت رفع كلی درد پا زمان می برد و با توجه به اینكه از آن حادثه 8 ماه گذشته قطعا درمان شما نتوانسته كامل صورت بگیره. بستن قوزك بند به شدت آسیب شما بستگی دارد و شركت نوع های متفاوتی دارد و شما اشاره نفرمودید از كدام نوع استفاده كردید. پیشنهاد می شود برای مشاوره تخصصی تر و شرح حال گرفتن از شما توسط دكتر مشاور شركت در روزهای یكشنبه با شماره شركت (24887-021 داخلی یک ) تماس حاصل نمایید.

11 دی

باسلام یکسال هست سه بار در هفته به مدت یک ساعت تردمیل میرم الان کمی درد در زانو حس میکنم البته این درد هرگز آزاردهنده و شدید نیست اما جهت بیشتر نشدن این درد و اینکه بازهم بتونم از تردمیل استفاده کنم و یا پیاده روی داشته باشم از کدوم زانوبند استفاده کنم؟

با سلام. اگر سن خود را بیان می فرمودید خیلی بهتر بود ولی باید در نظر داشته باشید تردمیل در صورتی كه به صورت آرام با حداكثر سرعت 5 متر/در ثانیه صورت گیرد باعث مشكل در زانو نمی شود. نباید به هیچ عنوان روی تردمیل بدوید زیرا باعث وارد شدن نیروی زیاد به زانو در سرعت های بالا می شوید. پیاده روی و یا راه رفتن روی تردمیل با سرعت معمولی راه رفتن، خوب است. بستن زانوبند طبی نئوپرنی ساده در زمان هایی كه ورزش می كنید مسئله ای ندارد. با این حال می توانید برای مشاوره تخصصی در ارتباط با انتخاب زانوبند مناسب با شماره های شركت در روزهای یكشنبه در ساعات 9 تا 16 تماس حاصل نمایید.

11 دی

با سلام و وقت بخیر بنده دچار کشیدگی تاندون کتف چپ هستم و در حال حاضر در حال انجام فیتنس مقاومتی و وزنه زدن هستم از این رو لطفا راهنمایی بفرمایید کدامیک از کتف بند های شما می تواند در حین ورزش به من کمک کند.

با سلام . تا زمانی كه كشیدگی كتف شما بهبود پیدا نكرده است انجام تمرین های شدید به هیچ صورتی توصیه نمی شود زیرا ادامه به ورزش سنگین ممكن است سبب آسیب های بیش تر شود. در واقع زمانی كه كتف شما درد نداشت و بهبودی نسبی حاصل شد ورزش های قدرتمند را از سر بگیرید. برای انتخاب وسیله كمكی مناسب شانه بازوبند نئوپرنی كد 111 مناسب است.

10 دی

سلام خسته نباشید من 16 سال دارم و قوز گردنمم تقریبا زیاداست چون مجبورم روزانه زیاد درس بخوانم و باید بیش از 5 ساعت پشت میز بنشینم چی کار کنم قوزم از بین برود ؟ و اینکه قوز گردن با قوز پشت چه فرقی میکند ؟ به نظرتون لازمه از قوزبند های مخصوص گردن استفاده کنم ؟

با سلام. عموما خم كردن سرها به سمت جلو و صاف شدن گردن به همراه قوز كردن قسمت بالایی پشت و خم شدن شانه ها به جلو می باشد. در واقع اگر شما قوزبند طبی استفاده نمایید به دلیل بردن شانه ها به عقب و صاف كردن شما مانع از قوزكردن هم در قسمت فوقانی پشت و هم در گردن می شود اگرچه قوزبندها اثر بیش تری بر قوز دارند ولی باید دقت كنید كه گردن خود را خم نكنید طوری میز خود و كتاب را تنظیم نمایید كه كتاب روبرو چشمان شما قرار گیرد. بهترین روش برای شما كه نوجوان هستید انجام تمرینات ورزشی و یادآوری به خود برای نشستن صحیح می باشد. قوزبند طبی نیز می توانید استفاده نمایید ولی تا حدود 40 روز و البته بیش تر از 6 ساعت در روز نیاز به بستن آن نیست. فقط در ساعاتی استفاده نمایید كه زیاد می نشینید و درس می خوانید. قوزبند طبی پل دار كد 004 مناسب می باشد.

7 دی

سلام. من قوز و شانه های رو به جلو و گودی کمر دارم. قوزبند طبی پل دار رو تهیه کردم ولی وقتی میبندم یکی از دستام سر میشه. (سعی کردم بندش رو جا به جا کنم که بهتر بشه. نشد. شلتر هم میبندم شانه هامو به اندازه کافی به رو به عقب نمیکشه) محیط دور سینه م 71 سانتیمتر هست و سایز قوزبند هم M هست. میشه لطفا راهنماییم کنید که چطوری باید ازش استفاده کنم؟

با سلام . منظور از محيط سينه برای خريد محصولات قوزبند محيط زير بغل شما در بالای سينه مبنای اندازه گيری می باشد كه البته بهتر است توسط كس ديگری با متر اندازه گيری شود. دقت نماييد اندازه را صحيح گزارش كرديد يا نه. با اين حال به خاطر بسپاريد نبايد قوزبند طوری بسته شود كه سبب بی حسی در دست های شما شود به اين صورت يعنی دارد به عروق زير بغل شما فشار وارد می شود. قوزبند بايد طوری بسته شود كه بندها در طرفين شانه ها قرار گيرد و شانه ها راصاف كند و انتظار نمی رود از همان روز اول شانه ها را خيلی به عقب بكشاند كم كم كه به قوزبند عادت كرديد می توانيد محكم تر ببنديد. اين قوز بند دارای يک جفت پدهای نرم و محافظتی است كه دقيقا بايد در زير بغل قرار گيرد تا ميزان فشار در زير بغل كاسته شود. در ضمن اگر قوزبند در قسمت جلو در شكم راحت بسته مي شود و مجبور نيستید كه فشار وارد كنيد تا بندها روی هم قرار گيرد پس وسيله در سايز صحيح است .

7 دی

من هشت روزه که دیسک کمر عمل جراحی کردم،نیاز به کمربند طبی دارم،لطفا نوع آن را راهنمایی کنید.با تشکر.

با سلام . اگر پزشک شما نوع كمربند طبی بعد عمل را برای شما نسخه كردند لطفا با شماره های شركت24887-021 داخلی 1 تماس بگيريد تا با ارسال عكس نسخه، كمربند مدنظر پزشک شما ارسال گردد. اما اگر به طور شفاهی پزشک بستن كمربند را توصيه كردند می توانيد از كمربند طبی سخت منفذدار كد 146 استفاده نماييد. اما مدت زمان بستن را از پزشک خود جويا شويد.

6 دی

با سلام و عرض خسته نباشید ممنون از راهنمايتون ک ب سوال من پاسخ دادين شما بهم پیشنهاد خرید کد 156را دادين سایز من L هست ولی متاسفانه چند بار اقدام به خرید کردم که موجود نمی باشد میخواستم ببینم کی موجود میشه یا لطف کنین آدرس نمایندگی فروش خودتون رو تو شیراز بهم بگید

با سلام . بهترين راهكار برای شما اين است كه با واحد فروش شركت تماس حاصل كنيد تا ايشان ليست داروخانه هايی كه اين محصول را از شركت تهيه نمودند به شما در شهر شيراز بدهند. با شماره های شركت تماس نماييد و داخلی های 229 يا 214 متصل شويد تا شما را كامل راهنمايی كنند.

6 دی

باسلام من درشرف خرید قوزبند طبی هستم.یک سری سوال در ارتباط با سایز و موارد فنی قوزبند پاک سمن دارم که ممنون میشم اگه لطف کنید .

با سلام برای مشاوره تخصصی و راهنمايی كامل تر می توانيد روزهای يكشنبه با شماره های شركت تماس حاصل كنيد . با اين حال نحوه صحيح سايزبندی قوزبندها محيط زير بغل دقيقا بالای سينه می باشد كه البته بهتر است توسط يك نفر ديگر سايز شما با متر نواری اندازه گيری شود. قوزبند آتل دار نئوپرنی كد 012 و قوزبند آتل دار با كش منفذدار كد 156 دارای آتل بلندتر نسبت به ساير قوزبندها می باشند كه برای قوزهای شديد استفاده می شود.

6 دی

سلام. من خانمی 40ساله هستم.وزن 74وقد 168.اضافه وزن حدود ده کیلو دارم و افتادگی وقوز کتف دارم یعنی از بچگی عادت کردم حالت خمبده راه برم. اکثر اوقات فراموش میکنم که صاف راه برم. دو سال پیش به مدت 6ماه از قوزبند کشی استفاده کردم ولی حالا یه چیز محکم تر وسفت میخام که کل روز ازش استفاده کنم. چه نوعی از قور بند رو پیشنهاد میدین. ممنون

با سلام قوزبندهای طبی هرگز نبايد به طور تمام وقت پوشيده شود و اگر دنبال وسيله محكم تر می باشيد قوزبند آتل دار با كش منفذدار كد 156 توصيه می شود و فقط برای بستن حداكثر 8 ساعت در روز. يعنی بهتر است ساعاتی قوزبند استفاده شود كه برای مدت طولانی در حال انجام كاری در وضعيت ايستاده و نشسته هستيد و ممكن است فراموش شود كه صاف باشيد . در ضمن بستن 6 ماه قوزبند آيا با تجويز پزشک بوده است ؟ اگر نبوده است اصلا صحيح نيست . شما حداكثر 2 ماه مجاز به بستن آن هستيد اگر در اين مدت نكات بستن را رعايت كنيد و همزمان ورزش های قوز پشتی را انجام دهيد بايد بعد از آن وسيله را كامل كنار بگذاريد. بستن طولانی مدت گاهی اوقات باعث بدتر شدن مشكل می شود بنابراين با پزشک يا افراد متخصص در اين زمينه مشورت بفرماييد.

5 دی

سلام من ١٦سال دارم و قوز كمرم خيلی زياد بايد چيكار كنم؟؟

با سلام . با توجه به اينكه سن شما كم است و البته خوشبختانه در سنين كم به فكر درمان و حل مشكل هستيد پيشنهاد می كنم اگر ميزان قوز پشتی شما زياد نيست و به تازگی ايجاد شده است حتما با انجام ورزش های منظم و مداوم برای تقويت عضلات پشتی از بروز و پيشرفت قوز پشتی جلوگيری نماييد. برای انجام ورزش های قوز پشتی می توانيد در سايت شركت قسمت آسيب های اندامی مقاله قوز پشتی را ملاحظه نماييد. اگر ميزان قوز شما زياد است می توانيد برای 4 هفته و حداكثر روزی 8 ساعت در زمان هايی كه زياد می نشينيد از قوزبند طبی پل دار كد 004 ويا قوزبند آتل دار با كش منفذدار كد 156استفاده نماييد و بعد از يک ماه و كم كم نهادينه شدن وضعيت صحيح نشستن قوزبند را كنار بگذاريد . توصيه می شود در طول يک ماه حتما ورزش های قوز پشتی را انجام دهيد. حتی ورزش شنا و انجام كرال پشت و سينه در آب بسيار كمك كننده می باشد.

5 دی

انتخاب بین دو محصول با کدهای 012 و 042

با سلام كد 012 و يا همان قوزبند آتل دار نئوپرنی برای زمانی استفاده می شود كه فقط قوز در قسمت بالايی و پشتی وجود دارد و ميزان قوز تقريبا زياد است به خصوص برای افراد جوان تر پيشنهاد می گردد. اما كد 042 يا قوزبند كمربند طبی پل دار برای زمانی است كه همزمان با قوز مشكلی برای كمر وجود دارد كه پزشک تشخيص می دهد بايد كمر نيز خم نشود و يا اينكه ميزان گردی پشت آنقدر زياد شده كه باز هم با تشخيص پزشک و يا مشاوره تخصصی با افراد متخصص مجاز به بستن آن هستيد. برای انتخاب صحيح بين اين دو وسيله كمكی می توانيد با شماره های شركت24887-021 داخلی 1 در روز های يكشنبه تماس حاصل نماييد.

5 دی

با سلام من 50 سالمه الان چند سالی میشه قوز کمر دارم من فکر میکنم از مادرم به ارث بردم میخوام بدونم با توجه به سنم میتونم از قوز بند استفاده کنم البته دیروز قوز بند پاک سمن خریدم و دارم استفاده میکنم به نظر شما تاثیری داره یا نه ممنون

با سلام در سنين بالاتر حتما بايد با تجويز پزشک و نه خودسرانه از وسايل كمكی استفاده شود زيرا دلايل قوز ممكن است متفاوت باشد. اگر از جوانی وضعيت قوز داشته و الان بيش تر شده می توانيد قوزبند را جهت ياداوری صحيح نشستن و ايستادن برای مدت كوتاهی استفاده نماييد(4 هفته) اگرچه كه بيش از 8 ساعت در روز مجاز به بستن قوزبند نمی باشيد. اما اگر قوز پشتی شما به تازگی و جديدا شكل گرفته حتما با پزشك و يا برای مشاوره تخصصی روزهای يكشنبه با شماره های شركت تماس حاصل نماييد.

2 دی

سلام .من ۲۸سال سن دارم شونه هام کمی افتادگی به سمت جلو داره.موقع نشسن بدمیشینم طوری که ستون فقراتم خم میشه ودر پشت کمر بین دوتاشونه هام احساس دردمیکنم.قسمت پایین کمرم گودی کمی پیداکرده وحس میکنم پشت کمرم یه حالت گرد داره پیدامیکنه.ازکالای پزشکی یه قوزبندخریدم گفت روزی ۲۰ساعت باید ببندیش.ولی ناحیه ی کنار وزیر بغلموکشش خیلی اذیت میکنه.میشه راهنماییم کنید.ایا این چیزی که استفاده میکنم مناسبه یاخیر

با سلام خريداری وسايل كمكی زمانی كه مشكل و درد وجود دارد بهتر است از مراكز دارای تخصص كلينيک ها و يا داروخانه انجام شود. اگرچه خريد از كالای پزشكی نيز راه ديگری است ولی اطلاعات برای ساعات و مدت پوشيدن وسيله بايد طبق تجويز پزشک باشد. روزی ٢٠ ساعت عضلات شما را كم كم ضعيف می كند و بيش از ٨ ساعت در روز آن را نپوشيد موقع خوابيدن و لم دادن نبايد قوزبند بسته شود در ضمن به شما انجام ورزش های مناسب قوز پشتی و ورزش های مناسب محيط كار كه در سايت شركت پاک سمن به نشانی www.paksaman.ir می باشد را توصيه می كنم اگر تمايل به خريد قوزبند از شركت داريد قوزبند آتل دار با كش منفذدار كد ١٥٦ با رعايت مواردی كه خدمتتان گفتم توصيه می گردد. برای مشاوره تخصصی تر می توانيد روزهای يكشنبه با شماره شركت تماس حاصل كنيد.

2 دی

مشاوره جهت بهبود عضلات زیر شکم و کشاله ران

عموما يكی از دلايل ضعف عضلات در كشاله ران رانندگی طولانی مدت و روی هم انداختن دو زانو حين نشستن می باشد كه سبب ضعف و گرفتگی عضلات رانی می شود هر از چند گاهی در حالی كه روی صندلی نشسته ايد تمرينات و نرمش های زانو را كه در سايت در بخش ورزش های درمانی قرار دارد را انجام دهيد زيرا عضلات زانو و ران به هم مرتبط هستند علاوه بر آن در حالی كه نشسته ايد و زانو اندكی خم است ران ها را دور كرده در اين وضعيت حفظ و مجدد به حالت اول برگرديد اين ورزش كمك زيادی به افرادی می كند كه عادت دارند موقع نشستن پاهای خود را روی هم بيندازند.

27 آذر

باسلام و خسته نباشید.دختری هستم 26ساله.بدلیل قرار گرفتن بد وضعیتی از دوران کودکی در حین راه رفتن و نشستن دچار کشیدگی عضلات پشتی و کوتاه شدن عضلات سینه ای شده ام به طوری که قوز کمی دارم و شانه هایم کمی به جلو خم شده است.بیشتر وقتا یادم می رود که وضعیت درست ایستادنم را اصلاح کنم و شانه هایم کمی افتاده شده .می خواهم یک قوزبند طبی از شما تهیه کنم.پیشنهاد شما چیست؟

با سلام می توانيد قوزبند آتل دار با كش منفذدار كد ١٥٦ را تهيه كنيد روزی ٨ ساعت بپوشيد تا ٢ ماه و در حين اين مدت نرمش های پشتی را انجام دهيد.

27 آذر

سلام من پسری ۱۵ساله هستم قوزکمردارم بعضی موقع ها کمرم دردمی گیردچه کاری باید کنم که قوز کمرم اصلاح شود؟

سلام شما چون نوجوان هستيد بهتر است برای مدت كوتاهی قوزبند پل دار كد 004 را تهيه كنيد روزی ٦ ساعت بپوشيد تا كم كم به وضعيت صاف نشستن عادت كنيد بعد از ٤٠ روز ديگر نيازی به پوشيدن نداريد ورزش نيز فراموش نشود

25 آذر

با سلام من 28ساله هستم و موقع نشستن قوز میکنم و همچنین موقع راه رفتن همه بهم میگن سر و گردنت جلو تر هست شونه هام افتادگی داره و هرچقدر هم سعی میکنم که صاف بشینم باز یادم میرود درد هم ندارم با توجه به اینکه کارم تعمیرات هست و دائم باید خم و راست شوم و بشینم و پاشم کدام نوع قوز بند برای من مناسب هست در ضمن دور سینه ام 97سانت و ارتفاع ستون فقراتم 39 سانت می باشد با تشکر منتظر مشاوره اتون هستم.

با سلام بهترین قوزبند برای شما با توجه به اینكه شدت قوز شما زیاد است طوری كه دیگران نیز متوجه می شوند استفاده از قوزبند آتل دار منفذدار كد 156 می باشد. حتما روی یك زیر پیراهنی نازك و زیر لباس اصلی خود آن را بپوشید بیش از 8 ساعت در روز نیاز به بستن آن نیست پس زمان هایی كه زیاد می ایستید یا می نشینید آن را بپوشید و در بقیه ساعات روز سعی نمایید ورزش های پشتی را برای تقویت عضلات خود انجام دهید ورزش شنا برای كاهش قوز بسیار مناسب است چون جوان هستید سعی نمایید الگوی نشستن و ایستادن خود را اصلاح نمایید تا در آینده مشكلی پیش نیاید در ضمن در سایت شركت قسمت آسیب های اندامی و قسمت ستون فقرات مقاله مربوط به قوز پشتی را ملاحظه نمایید. در ارتباط با سایزبندی مناسب شما حتما محیط دور زیر بغل خود در بالای سینه را اندازه گیری نمایید و با توجه به جدول سایزبندی خرید نمایید

25 آذر

سلام و وقت بخیر، امروز قوز بند آتل داری که سفارش داده بودم رو تحویل گرفتم(کد محصول 156). طبق راهنمای سایز بندی دور قفسه سینه رو اندازه گرفتم و طبق اون خرید کردم. ولی الان که قوز بند رو بستم خیلی به دور کمرم فشار میاد( چون دور شکمم بزرگتره) حالا به نظر شما باید کش رو بالای شکمم بندازم یا یه سایز بزرگتر بگیرم. با تشکر باقری

با سلام . محل بسته شدن قوزبند آتل دار با كش منفذدار در جلو بالای شكم است. اگر بندهای شانه ای كه سبب كشیده شانه ها به عقب می شود به طور مناسبی شانه های شما را اصلاح كرده و در قدام بسته می شود، سایز مناسب است اما اگر فشار زیادی به قفسه سینه شما وارد می شود و در نشستن ناراحتی زیادی دارد می توانید سایز آن را تعویض نمایید. ولی دقت نمایید به دلیل وضعیت شما عموما بستن قوزبند تا 3 الی 4 روز اول یك ناراحتی جزئی برای شما فراهم می كند و دلیل آن عادت نداشتن شما به وضعیت صاف است ولی نباید بستن وسیله كمكی سبب فشار بیش از حد و قرمزی پوست شما شود.

24 آذر

سلام وقت بخير من در طول روز خيلى زياد پاى لپ تاپ هستم و كلا زياد پيش مياد بهم تذكر بدن كه صاف بشينم، معمولا هم تا كردنم درد ميگیرد متوجه ميشم خيلی بد نشستم و كار كردم در طول روز، من ميخوام يه قوزبندى بگيرم كه خيلی باعث ناراحت نباشد كه بتوانم يه تايم طولانی استفاده كنم در طول روز ولی بتوانم كارهاى ديگرهم انجام بدهم و مجبور نباشم درش بيارم دوباره مرتب بپوشم. ميشود لطفا راهنماييم كنيد كدام مدل مناسب تر است؟ ممنونم

با سلام . می توانید قوزبند آتل دار با كش منفذدار كد 156 را خریداری نمایید . هم آتل مناسبی در پشت دارد و در عین حال به راحتی پوشیده می شود می توانید روی یك تی شرت خیلی نازك آن را در خانه یا محل كار خود بپوشید. فقط دقت نمایید بیش از 8 ساعت در روز نیاز به پوشیدن آن در طول روز نیست و كفایت می كند و این محصول تنها یك یادآوری كننده حركت برای شماست و می توانید حداكثر بعد 2 ماه آن را كنار گذاشته و كم كم ساعات پوشیدن آن در طول روز را كاهش دهید. پس زمان های استفاده كنید كه زیاد نشسته یا ایستاده اید و موقع لم دادن و خوابیدن باید باز شود. در ضمن انجام ورزش های پشتی نیز بسیار مهم است می توانید از سایت شركت قسمت آسیب های اندامی و بعد قسمت ستون فقرات مقاله مربوط به قوز پشتی را برای آگاهی بیش تر ملاحظه بفرمایید

23 آذر

با سلام مادرم سکته مغزی داشته الان راخ افتاده اما گاهی از سمت چپش زمین میخورد. میخوام یک محافظ برای دست و کتفش بگیرم که اگر افتاد ضربش کمتره باشد. راهناییم کنید لطفا. چشم انتظارم

با سلام . حتما بعد از سكته مراحل توانبخشی و درمان های مربوطه را برای بهبود سریع تر و كامل انجام دهید كاردرمانی و فیزیوتراپی كمك شایانی در بهبود ایشان خواهند نمود. در واقع اصلاح الگوی راه رفتن و كاهش افتادن ها برای ایشان با انجام توانبخشی امكان پذیر است . برای این منظور می توانید از شانه بازوبند نئوپرنی كد 111 استفاده و خریداری نمایند. ولی دقت نمایید بیش تر از اینكه دست و كتف ایشان اولویت باشد حفاظت از مفصل ران آن ها مهم است. پیشنهاد می كنم محافظت كننده مفصل ران یا hip protector را خریداری كنید تا زمانی كه افتادن های ایشان كاهش یابد البته متاسفانه این محصول را شركت فعلا ندارد ولی در بازار ممكن است موجود باشد . زیرا یكی از مهم ترین عوارض افتادن در سالمندان آسیب جدی به مفصل ران و شكستگی آن به دنبال پوكی استخوان است. در هر صورت تا زمان بهبودی كامل استفاده از عصا و واكر برای راه رفتن در صورت نیاز توصیه می شود تا عوارض افتادن در افراد سالمند كاهش یابد.

6 آذر

سلام و وقت بخیر من الان باردار هستم و یک شکم بند خوب برای بعداز زایمانم میخواستم ولی برای سایزم دودل هستم نمیدونم مدیوم بگیرم یا لارژ میشه کمکم کنین

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
عضو جدید هستم!گذرواژه را فراموش کرده ام