مشاوره آنلاین پزشکی ارتوپدی

طرح سوال در صورت نیاز به مشاوره علمی تیم پزشکی پاک سمن لطفاً با تکمیل فرم روبرو پرسش خود را برای ما ارسال کنید. در اسرع وقت پاسخ برای شما ایمیل میشود و در همین صفحه نیز نمایش داده خواهد شد. كليه اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد ما خواهد ماند و دراختيار هيچ شخص ، ارگان ويا سازمانی قرار نخواهد گرفت.
ارسال
پرسش شما با موفقیت ثبت شد.

در زیر سوال های رایج را مشاهده می نمایید كه پیش تر توسط مخاطبان محصولات ما مطرح شده اند. توجه فرمایید كه پاسخ به سوالات به صورت عمومی صورت پذیرفته و ممكن است برای تمام افراد یكسان نباشد.

برای مشاوره و پاسخ تخصصی تر می توانید با قسمت مشاوره ارتوپدی شماره 24887-021 داخلی 1 تماس حاصل فرماييد.

18 اسفند

سلام.خسته نباشید.من ۲.۵ ماه پیش سزارین کردم.چه شکم بندی رو برای جمع شدن شکم و پهلوهام توصیه میکنین؟

با سلام. بستن شكم بند براي جمع كردن پهلو و شكم بعد از جراحي سزارين بسيار مفيد است حتي اگر زودتر شكم بند را استفاده مي كرديد موثرتر مي بود. با اين حال شكم بند طبي تمام كش (پس از جراحي) كد 014 مناسب مي باشد براي يك ماه مي توانيد آن را ببنديد. البته كه در خواب در آورده شود.

16 اسفند

زانو بند براي آرترز میخواستم تو سایت دیدم ۲۵ درصد تخیف خورده میخواستم بدونم جای هست که حضوری خرید کنم و۲۵ درصد تخیفو داشته باشه

با سلام و عرض ادب خیر متاسفانه تخفیف فقط مخصوص سایت می باشد شما می توانید از قسمت راهنمای سایزبندی برای پیدا کردن سایز خود کمک بگیرید.در سایت پاک سمن به آدرس www.paksaman.ir

16 اسفند

آیا گن برای کوچک شدن شکم واقعا تاثیر دارد؟

با سلام. گن در واقع با جمع نمودن شكم و پهلو به شما كمك مي كند كه اندام مناسب و ظاهر زيباتر داشته باشيد. اينكه شما گن يا هر شكم بند طبي را بپوشيد و هيچ فعاليتي نداشته باشيد به شما كمك نخواهد كرد در واقع استفاده همزمان از اين وسايل و شروع فعاليت هاي بيش تر مثل راه رفتن هاي سريع البته به همراه تغذيه مناسب در مجموع در كاهش وزن شما موثر است.

14 اسفند

در خصوص خريد قوزبند، آتل دار يا كشي سوال دارم ١-به شدت بد ميشينم و بدنم به سمت جلو قوز داره ٢ در شرايط فعلي مادري ٣٧ ساله هستم

با سلام . سعي كنيد كه به خود يادآوري نماييد و صاف بنسينيد زيرا صحيح نشستن و ايستادن به همراه ورزش هاي كششي كه درسايت براي قوز پشتي موجود است بسيار كمك كننده مي باشد. اگر با اين وجود يادتان مي رود مي توانيد براي 40 روز قوزبند آتل دار با كش منفذدار را استفاده نماييد تا اين وسيله د اين مدت نحوه صحيح نشستن را براي شما يادآوري كند. حداكثر 8 ساعت در روز قوزبند را درآورده و موقع خواب يا لم دان درآورده شود. لينك مقاله ورزش هاي مناسب براي قوز پشتي را در زير ملاحظه ميفرماييد.

لینک مطلب مرتبط
13 اسفند

سلام. ببخشید من یه کم برآمدگی شانه دارم. و خیلی به خاطرش اذیت میشم. خواستم ببینم چ قوز بندی رو شما پیشنهاد میدید که خیلی سریع مشکل رو حل کنه. ممنونم از راهنماییتون

با سلام قوزبند طبي آتل دار با كش منفذدار كد 156 مناسباست فقط دقت نماييد مدت زمان بستن اين وسيله براي 40 روز تا 2 ماه است و براي 8 ساعت در روز زمان هايي كه زياد مي نشينيد يا مي ايستيد و مشغول كاري مي باشيد از آن استفاده نماييد. در واقع قوزبند با كشاندن شانه ها به عقب و قرار دهي شما در وضعيت صحيح به عنوان يادآوري كننده حركت صحيح عمل مي كند. در كنار آن انجان نرمش هاي مناسب براي قوز پشتي به طور مكرر در طول روز به اصلاح سريعتر وضعيت قوز شما كمك خواهد كرد. لينك مقاله ورز ش ها را در زير مي بينيد.

لینک مطلب مرتبط
12 اسفند

با سلام و خسته نباشید. من پشتم یه مقداری قوز داره ولی شدید نشده. میخواستم بدونم بدون تجویز پزشک میتونم از قوزبند استفاده کنم یا باید دکتر تجویز کنه؟

با سلام. قبل از مراجعه به پزشك مي توانيد براي مدت 40 روز از قوزبند طبي براي اصلاح استفاده نماييد و اگر كارساز نبود جهت بررسي هاي بيش تر به پزشك مراجعه كنيد. قوزبند طبي آتل دار با كش منفذدار كد 156 پيشنهاد مي شود.براي 40 روز استفاده شود و در طول روز زمان هايي كه زياد نشسته و يا ايستاده مشغول كاري هستيد از آن استفاده نماييد كه اين زمان بيش از 8 ساعت در روز نشود. همزمان با استفاده قوزبند در دوره درماني انجام نرمش هاي كششي مناسب به طور مكرر در طول روز كمك بسيار مفيدي در اصلاح وضعيت قوز شما خواهد نمود. در واقع قوزبند به عنوان يادآوري كننده حركت صحيح و وضعيت مناسب براي شما عمل مي كند. در زسر لينك مقاله مريوطه را مشاهده مي نماييد.

لینک مطلب مرتبط
12 اسفند

باسلام من دچارقوزکمرهستم میخواستم بیینم ایاقوزبندشمامی تواندمشکل حل کندچون یکی ازبستگان یک قوزبندخارجی گرفتن وگفتن که کارسازنبوده

با سلام. در مورد قوزبندها محصولات شركت كيفيت مناسب و كارايي كافي براي اصلاح قوز را دارد. جهت اصلاح ، قوزبند طبي آتل دار با كش منفذدار كد 156 پيشنهاد مي شود. جهت كارايي مناسب قوزبند بايد نحوه و مدت زمان بستن قوزبند را آگاه باشيد . براي دو ماه استفاده شود و در طول روز زمان هايي كه زياد نشسته و يا ايستاده مشغول كاري هستيد از آن استفاده نماييد كه اين زمان بيش از 8 ساعت در روز نشود. همزمان با قوزبند در دوره درماني انجام نرمش هاي كششي مناسب به طور مكرر در طول روز كمك بسيار مفيدي در اصلاح وضعيت قوز شما خواهد نمود. در زسر لينك مقاله مريوطه را مشاهده مي نماييد.

لینک مطلب مرتبط
12 اسفند

سلام بر شما از ناحیه مچ پا دچار پیچ خوردگی شدم و برای سه هفته پایم در گچ خواهد بود.قصد دارم بعد از اتمام مدت گچ گرفتگی از قوزک بند های شما استفاده کنم باید از کدام مدل خرید کنم. ایا پیشنهادی مورد نظر شما هست؟ واینکه میخوام اینترنتی بخرم از کجا بفهمم سایزم چند هست؟شش مدل را در سایت شما دیدم .و اگر بخوام داخل کفش از قوزک بند استفاده کنم کدام مدل را پیشنهاد می دهید؟ با سپاس

باسلام. بعد از باز شدن گچ استفاده از قوزك بند نئوپرني آتل دار كد 088 بسيار مفيد است. براي 2 هفته آن را بعد از باز كردن گچ ببنديد. براي خريد سايزبندي مناسب به جدول انتخاب سايز مناسب در سايت دقت نماييد.

12 اسفند

ســلــام خــســتــه نــبــاشــیــد ۲۷ ســالــمــه و از بــچــگــے دچــار افــتــادگــے شــانــه ے راســت شــدم چكار كنم؟

با سلام . اگر افتادگي يكطرفه در شانه ها داريد بايد پزشك ستون فقرات شما را بررسي كند در واقع ممكن است انحراف جانبي در ستون فقرات سا انحراف پشتي مثل قوز وجود داشته باشد. ولي اينكه كدام يك مي باشد نياز به بررسي كلينيكي است.بستن قوزبند را در صورت صلاح ديد پزشك بعد از معاينه استفاده گردد.

11 اسفند

با سلام انگشت پام یک ماه پیش ضربه شدید دید هم ورم کردوهم کبود شده بود وی ک قسمتش هم سفید شده بود پیش متخصص ک رفتم گفت مشکلی نداره باگذشت یک ماه هنوز خوب نشده هم ورم وهم سوزش داره یکم ک بهش فشارمیاد دردش شدید میشه وحتی ساق پامم تحت تاثیرقرارمیگیره به نظرشمامن باید چیکارکنم ؟

با سلام . اگر پزشك بررسي كردند و گفتند مشكلي نداره پس شكستگي و يا آسيب جدي روي نداده و احتمالا كوفتگي در انگشت شما اتفاق افتاده است. اگر انگشست ششست پا شما است كمي زمان مي برد كه ترميم شود زيرا شما با وزن اندازي روي پا و به خصوص راه رفتن مجددا فشار وارد مي آورديد و سرعت بهبودي به اين دليل كاهش مي يابد. براي بهبودي درد دو ماه صبر كنيد و دويدن و حركات پرشي را تا زماني كه درد رفع نشده است، انجام ندهيد. مي توانيد شب ها موقع خواب براي يك هفته پماد آيس بماليد و از پوشيدن كفش هاي تنگ اجتناب نماييد.

11 اسفند

سلام من خیلی پشتم قوز داره و همه بهم میگن دوست ندارم دکتر برم میخواستم بدونم جه قوز بندی مناسبه و به من گفتن حتما باید برم دکتر ایا قوز بندو ببندم و این تمیرن های که گذاشتیتو انجام بدم جواب میده

با سلام. اگر ميزان قوز شما زياد است استفاده از قوزبند آتل دار با كش منفذدار كد 156 براي مدت 2 ماه پيشنهاد مي شود . قوزبند را در ساعاتي از روز كه زياد نشسته و يا ايستاده ايد و حواستان به و ضعيت صحيح ستون فقرات نيست، استفاده نماييد . در واقع نيازي به بستن بيش از 8 ساعت در روز نيست. در زمان لم دادن و خواب در آورده شود. همچنين در كنار بستن قوزبند طبي، انجام مكرر نرمش هاي مناسب براي قوز پشتي كه لينك مقاله را من در زير قرار مي دهم بسيار بسيار مفيد مي باشد.

لینک مطلب مرتبط
11 اسفند

آيا زانوبندي وجود دارد كه به جاي عمل زانو از آن استفاده كنم. دكتر به دليل آرتروز شديد زانو عمل جراحي و پروتز مفصل را تجويز كرده است. از چه محصولي استفاده كنم؟

با سلام. اگر شدت آرتروز و درد زانو شما زياد است عمل جراحي كه پزشك شما تجويز نموده اند، ضروري است . زانوبند براي قبل و بعد عمل جهت كاهش درد موثر مي تواند باشد، البته اگر شدت آسيب آرتروز زياد باشد شايد بستن زانوبند براي شما موثر نباشد. شما مي توانيد از زانوبند نئوپرني چهارفنره كد 085 تا فرا رسيدن زمان عمل خود استفاده كنيد. دقت كنيد اگر چاق و يا اضافه وزن داريد كاهش وزن شما در كاهش درد موثر است.

11 اسفند

براي مشكل كيفوز چه نوعي قوزبند مناسبي را پيشنهاد مي كنيد؟

با سلام. بهترين وسيله براي مشكل قوزپشتي استفاده از قوزبند طبي آتل دار نئوپرني كد 012 و يا قوزبند طبي آتل دار با كش منفذدار كد 156 است. اين دو قوزبند با داشتن آتل بلند به صاف شدن و كشيدن شانه ها به عقب جلوگيري كرده و سبب كاهش قوز پشتي مي گردد. قوزبند را براي حداكثر 2 ماه استفاده نموده و در ساعاتي از روز كه زياد مي ايستيد و مي نشينيد و حالت قوز پيدا مي كنيد، استفاده شود.

9 اسفند

با سلام زانوهاي من انحراف پيدا كرده است و به مركز ارتوپدي هم مراجعه كردم و از كفي طبي استفاده كردم ولي در حال حاضر انحراف زانوهايم بيشتر شده،ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد.

با سلام . يكي از بهترين و كارآمدترين درمان ها در تصحيح انحرافات زانو استفاده از كفي هاي طبي با اصلاحات مي باشد. حتما كفي شما بسته به نوع انحراف زانو شما نياز به انجام اصلاحات دارد. در واقع تنها يك كفي ساده طبي براي شما موثر نيست بنابراين به كلينيك ارتوپدي فني مراجعه نموده و كفي با اصلاحات گوه اي استفاده شود. همچنين دقت شود تنها كفي براي اصلاح كافي نيست و استفاده از صندل هاي طبي اصلاح شده كه آن هم در كلينيك هاي ارتوپدي فني براي پاي شما ساخته مي شود، توصيه مي گردد. به خاطر بسپاريد هر كفي طبي براي كساني كه نياز دارند مدت هاي طولاني استفاده نمايند بايد هر 6 ماه و حداكثر هر سال تعويض گردد، تا كارايي لازم را داشته باشد.

9 اسفند

سلام. 22سالمه و چندین ساله که قوز دارم و باعث ایجاد گودی کمر شدید شده به طوری که شانه هام توو رفته شده و خم شده.بستن قوز بند تاثیری داره یا نه؟و اینکه چه نوع قوز بندی استفاده کنم؟

با سلام. بله تاثير بسزايي دارد. قوز پشتي مي تواند علاوه بر ناهنجاري در ستون فقرات سبب كمردرد و گردن درد نيز شود. استفاده از قوزبند طبي آتل دار با كش منفذدار كد 156 براي اصلاح وضعيت قوز مهم است تا 40 روز و حداكثر روزي 8 ساعت در مواقعي از روز كه زياد نشسته و يا ايستاده و مشغول كاري هستيد آن را بپوشيد. قوزبند طبي به عنوان يك يادآوري كننده حركت صحيح براي شما عمل مي كند و در كنار آن انجام نرمش هاي كششي جهت كاهش قوز پشتي كه لينك مقاله آن را در زير گذاشته ام براي روزي چندين مرتبه در روز، جهت اصلاح و كاهش درد بسيار كمك كننده است.

لینک مطلب مرتبط
9 اسفند

با سلام برای دختر ۸ ساله ام هم میتوانم از قوز بند استفاده کنم? دچار افتادگی شانه شده و احساس میکنم قوز در آورده و پشتش خمیده شده با تشکر

با سلام كودكان زير 12 سال حتما جهت استفاده از محصول مناسب و كارآمد نياز به ارزيابي بيش تر دارند تا از لحاظ بعضي مشكلات اسكلتي عضلاني غربالگري شوند. در سنين رشد، بچه ها به خوبي اصلاح و يا در صورت وجود مشكل پيشرفت مي كند بنابراين قبل از خريد محصول ارزيابي كامل اهميت دارد. پيشنهاد مي شود جهت ارزيابي كامل ستون فقرات به كلينيك هاي ارتوپدي فني مراجعه نماييد در صورت نياز به وسيله كمكي، اين كلينيك ها براي خود فرد وسيله را مي سازند.

8 اسفند

با سلام با توجه شغل بنده کار در واحد انفورماتیک بیشتر اوقات پشت میز کامپیوتر هستم و شونه هام به حالت افتاده رو به جلو فرم گرفته درد خفیفی هم در کمرم دارم در مواقع پیاده روی تند راه می روم . چه محصولی را پیشنهاد می کنید . ممنون

با سلام. بيشتر افرادي كه در مشاغلي مانند شما كار مي كنند به دليل بي تحركي با مشكلاتي درگير هستند. بهترين راهكار درماني روزانه براي شما انجام ورزش هاي كششي در محيط كار در مواقعي كه براي چند دقيقه استراحت مي كنيد، مي باشد. در سايت شركت بخش ورزش هاي درماني، مقاله ورزش هاي مناسب براي كار را ملاحظه كنيد. در زير لينك مقاله آن قرار گرفته شده است. براي كمردرد شما احتمالا حالت شانه ها به جلو و قوز كه در سر كار داريد سبب كمردرد و گردن درد شده است. براي اصلاح وضعيت شما پيشنهاد مي كنم مقاله ورزش هاي مناسب براي قوز پشتي را نيز ملاحظه نماييد اما اگر نمي توانيد اين وضعيت صحيح را حفظ كنيد و يادتان مي رود استفاده از قوزبند طبي پل دار كد 004 براي 40 روز مناسب است. بيش از 8 ساعت نياز به بستن اين قوزبند نمي باشد.

لینک مطلب مرتبط
لینک مطلب مرتبط بیشتر
7 اسفند

باسلم. چه موقوع قوزبند جدید تل دار 30 تومانی موجود میشه

با سلام . الان قوزبند ها شامل کد 156- 012 و 004 موجود می باشد. اگر منظور شما بانداژ ترقوه است این وسیله برای پیشگیری از قوز در کسانی که هنوز قوز واضح ندارند پیشنهاد می شود و برای کسانی که قوز دارند استفاده از قوزبندهای دیگر مفید می باشد.

7 اسفند

سلام من دیروز داشتم فوتبال بازی می‌کردم که دوستم به جای توپ ، پای من رو خیلی محکم زد حالا نمیدونم شکسته یا در رفته شایدم ضربه دیده باشه فقط!

با سلام. اگر بعد از ضربه درد آنقدر شدید است که شخص نمی تواند جا به جا شود باید سریعا به پزشک مراجعه شود. اگر آسیب فقط ضربه است و فرد خودش می تواند راه برود، آسیب ناشی از ضربه سبب قرمزی، کبودی ، درد و احیانا ورم می شود. در این مواقع استفاده از کیسه یخ هر 3 ساعت به مدت 10 دقیقه می تواند سبب کاهش ورم و کبودی در اندام آسیب دیده شود.همچنین استفاده از بانداژ کشی یا ساق بند برای کاهش درد و تورم مفید است.

6 اسفند

با سلام، زانو بند چهار فنره نئو پرن زانوی پرانتزی را درمان میکند؟

با سلام. دوست عزيز پاسخ جواب شما خير است. زانوبند چهارفنره موارد تجويز متفاوتي دارد و اگر هدف شما اصلاح زانو پرانتزي است بهترين وسيله كمكي كفي طبي با اصلاحات است و در صورتي كه پزشك تشخيص بداند زانوبندهايي تجويز مي گردد. براي دريافت كفي طبي مناسب با اصلاحات مي توانيد به كلينيك ارتوپدي فني مراجعه نماييد. اينگونه كفي ها بايد براي پاي خود شما ساخته شود بنابراين در محصولات از پيش ساخته موجود نيست.

6 اسفند

با سلام ، زانوی راستم به شدت پرانتزی شده.آیا محصولی هست که این عیب را برطرف کنه و پام به حالت عادی برگرده؟؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

با سلام اگر سن خود را بيان مي كرديد من راحت تر به شما مشاوره ميدادم ولي اگر آرتروز زانو نداريد و جوان هستيد پيشنهاد مي شود كه به كلينيك ارتوپدي فني مراجعه و يك كفي طبي با اصلاحات براي زانو پرانتزي دريافت نماييد. يك كفي طبي با اصلاحاتي كه انجام داده ميشود به از شگل گيري راستاي صحيح پاها و زانوي شما كمك مي كند و تاثير بسيار زيادي در پيشگيري از بدتر شدن مشكل دارد. زانوبندهاي تخصصي نيز براي اصلاح وجود دارد كه در صورتي كه كفي براي شما موثر واقع نشد به پزشك مراجعه شود تا براي شما تجويز شود.

4 اسفند

سلام من ۲۷ سال سن دارم دور سینه من ۱۰۴ است. ایا سایر L مناسب یا XL

سلام. براي تهيه قوزبند هاي طبي محيط دور سينه مهم نيست . بلكه اندازه محيط زير بغل در بالاي سينه را ملاك قرار دهيد. به لينك زير مراجعه و به مكاني كه براي اندازه گيري مشخص شده دقت نماييد. در ضمن جدول سايزبندي در اين لينك موجود است.

لینک مطلب مرتبط
4 اسفند

سلام. حین رانندگی طولانی مدت، کشکک زانوی راستم درد می گیره. خودم فکرمی کنم چون پای راست باید بین پدال گاز و ترمز رفت و آمد کنه و نمی شه پاشنه ی پا رو بذارم زمین، پا از زانو به پایین معلقه و وزن روی مفصل زانو می افته. خواستم ببینم آیا با زانوبند مشکل حل می شه؟ چه نوع زانوبندی مناسبتره؟

با سلام درد كشكك دلايل متعددي دارد در هر صورت از شايع ترين دلايل ضعف عضلات قدام زانو و در سنين بالا آرتروز مي باشد. دقت شود كه رانندگي طولاني مدت سبب كشيدگي عضلات قدام زانو و درد در قدام زانو مي شود. بنابراين بعد از مدت زمان مداوم در طي رانندگي بايستيد و چند قدمي راه برويد تا از خشكي و درد زانو پيشگيري نماييد. در ضمن انجام نرمش هاي مناسب زانو در زمان هاي استراحت به شما كمك مي كند كه لينك مقاله مربوطه را در زير ملاحظه مي كنيد. بستن زانوبند در زماني به شما پيشنهاد مي شود كه درد شديد زانو وجود داردو مي توانيد زانوبند كشكك باز منفذدار را استفاده كنيد. براي طولاني مدت و كاهش درد، نرمش هاي زانو بسيار به شما كمك مي كند

لینک مطلب مرتبط
4 اسفند

با سلام.خانمی هستم 34 ساله.به دلیل خمیده نشستن پشت قفسه سینه ام بسیار درد میکند و حتی گودی کمرم هم به تازگی دچار درد شدیدی شده دیگر فراموش میکنم باید درست بنشینم چه نوع قوز بندی رو پیشنهاد میکنید. ممنون

با سلام . پيشنهاد مي شود كه قوزبند آتلدار با كش منفذدار كد 156 را خريداري كنيد و براي 8 ساعت در روز مواقعي كه مشغول كاري هستيد و يادتان مي رود صاف بنشينيد يا بايستيد از آن استفاده نماييد. دو ماه و براي روزي 8 ساعت استفاده شود تا كم كم اين وسيله به عنوان يادآوري كننده حركت صحيح قوز شما را اصلاح كند. در ضمن در اين مدت انجام ورزش هاي مناسب براي كاهش قوز پيشنهاد مي شود. براي مشاهده نرمش هاي قوز پشتي به لينك زير مراجعه نماييد.

لینک مطلب مرتبط
3 اسفند

سلام. از کجا بدونم کدوم قوزبند مناسب منه. یکم قوز پشت دارم که باعث شده کمرم گود دیده بشه. کدوم مدل مناسب منه؟

با سلام. بسته به شدت قوز خود مي توانيد از انواع قوزبندهاي طبي موجود در بازار استفاده نماييد. اگر قوز شما خفيف است و بيش تر به منظور جلوگيري از قوز نياز به قوزبند داريد مي توانيد از قوزبند پل دار كد 004 استفاده كنيد. اگر قوز شما مشهود است و ديگران نيز به شما مي گويند قوز نكن مي توانيد از قوزبند آتل دار با كش منفذدار كد 156 استفاده نماييد براي 40 روز و حداكثر 8 ساعت در روز استفاده شود. ساعاتي كه زياد مي نشينيد يا مي ايستيد و مشغول كاري مي شويد كه حواستان به صاف بودن نيست استفاده گردد. در ضمن انجام ورزش هاي مناسب براي كاهش قوز بسيار مفيد است ئر زير متن لينك مقاله مربوط به ورزش ها را ملاحظه مي نماييد.

لینک مطلب مرتبط
3 اسفند

با سلام و خسته نباشید من مدتی است که دچا رکمر درد و درد سیاتیک هستم آخرین MRI من حاکی از خشک شدن آب مهره های L2 ,L3 هستم. با توجه به اینکه شغل من عمدتا اداری هستم و میزان رانندگی من نیز نسبتا زیاد است. قصد خیرد کمربند طبی جهت ستون فقرات و کمر را دارم. خواهشمنم در خصوص اینکه چه کمربندی خریداری کنم بنده حقیر را راهنمایی کنید.

با سلام . بهترین محصول برای شما استفاده از کمربند طبی سخت منفذدار کد 146 برای مدتی است که زیاد می نشینید و فشار زیاد در این حالت به کمر شما وارد می شود. برای کاهش درد پیشنهاد می شود ورزش های مناسب برای کمردرد که در سایت شرکت در بخش ورزش های درمانی می باشد را ملاحظه نمایید.

لینک مطلب مرتبط
1 اسفند

سلام براي سايز ٣٨ تا ٤٠ قوزبند كمربند سايز اسمال بگيريم يا مديوم؟

با سلام براي سايزبندي صحيح اين محصول دو اندازه مهم است يكي ارتفاع تنه و ديگري محيط دور كمر (دور ناف) . لينك زير را ملاحظه نماييد.

لینک مطلب مرتبط
1 اسفند

سلام. بنده دچار کمردرد و کمی انحنای کمر هستم از کدام محصول استفاده کنم؟ و اذیت کننده هم نباشه.

با سلام . توضيحات شما كافي نيست اگر منظور شما از انحناي كمر گودي كمر مي باشد بستن كمربند طبي پد دار منفذدار كد 148 در مواقعي كه زياد مي نشينيد مثل رانندگي يا محيط كار توصيه مي شود ولي در منزل و موقع خواب نياز به بستن كمربند نيست . علاوه بر آن براي كاهش كمردرد همزمان انجام ورزش هاي طبي كه لينك آن را براي شما قرار ميدهم مناسب است. اما اگر منظور شما از انحنا در ستون فقرات مثل اسكليوز است نياز به مشاوره تخصصي است و مي توانيد در روزهاي يكشنبه با شماره شركت تماس حاصل نماييد. ^^http://www.paksaman.ir/fa/Blog/sports/lowback-pain-exercises

30 بهمن

سلام من خانمي٣٨ ساله هستم كه دچار نرمي غضروف كشك زانو( كاندرومالاسي ( درجه ٢) هستم و علاوه بر اين دچار تاندونيت هم شده ام و آرترز زانو هم دارم . مدتي از زانوبندهاي كشك بسته استفاده كردم چون بدون زانو بند أصلا نميتونم راه بروم . اين أواخر شدت درد من بيشتر شدو حتي با زانوبند هم توان را رفتن نداشتم و مجبور شدم ١٠ جلسه فيزيوتراپي و ليزر و طب سوزني را انجام بدم . ميخواستم بدونم براي اين مشكلات من كدام زانو بندهاي شما مناسب است ؟ كه هم درماني باشد و هم بتوانم براي راه رفتن از آنها استفاده كنم ؟ با تشكر

با سلام . با توجه به اينكه شما آرتروز داريد بستن زانوبند كشكك باز به شما توصيه مي شود. چون سن شما پايين است حتما بايد به طور مداوم ورزش هاي مناسب زانو كه احيانا فيزيوتراپيست براي شما تجويز نمودند را مداوم انجام دهيد. يك سري تمرين ها ي تقويت عضلات زانو نيز در سايت شركت قسمت ورزش هاي درماني موجود است. براي بستن زانوبند بنده فقط در مواردي كه مي خواهيد پياده روي طولاني داشته باشيد كه نياز به حمايت زانو است را توصيه ميكنم . در سنين شما انجام ورزش هاي تقويتي زانو و ورزش در آب بسيار مفيد است براي زانوبند مي توانيد زانوبند كشكك باز منفذدار كد 149 را خريداري نماييد. جهت معرفي يك سري ورزش هاي درماني زانو به لينك زير رجوع نماييد.

لینک مطلب مرتبط
29 بهمن

با سلام. به دلیل بد نشستن در زمان خواندن درس و استفاده از لب تاب قوز پیدا مرده ام به طوریکه سرم رو به جلو است و شانه هایم افتادگی دارد. در پوشیدن لباس دلخواهم دچار مشکلم. چون قوز پشتم خودش رو نشون میده لطفا کمکم کنید من 30 سالمه. در ضمن مادر من هم دارای قوز شدید هستند و سن ایشون 50 است ایا امکان درمان وجود دارد؟ در کل ایا لازم است به ارتوپد هم مراجعه کنیم یا نه؟

باسلام. استفاده از قوزبند طبي براي مدتي و انجام ورزش هاي مناسب به طور پيگير حتما به شما توصيه مي گردد. در سن شما درمان بسيار راحت تر از سنين بالاتر صورت مي گيرد. براي مدت 2 ماه قوزبند طبي آتل دار نئوپرني كد 012 را استفاده نماييد ولي به خاطر بسپاريد در اين مدت روزانه 8 ساعت بسته شود در واقع در مواقعي از روز كه ساعات طولاني نشسته و يا ايستاده مشغول انجام كاري هستيد استفاده شود. در موقع خواب و لم دادن در آورده شود. در ساعات ديگر روز انجام ورزش هاي مناسب قوز پشتي به طور مكرر در طول اين دوره استفاده شود. در واقع قوزبند با يادآوري حركت صحيح براي شما امكان اصلاح را فراهم مي آورد. در مورد مادرتان قوز پشتي اصلاح مي گردد ولي علت هاي متفاوتي مي تواند عامل ايجاد قوز در سنين بالا باشد بنابراين بهتر است ابتدا ايشان معاينه و بعد با تجويز پزشك قوزبند استفاده گردد.

لینک مطلب مرتبط
28 بهمن

سلام خسته نباشید. پسری 18 ساله هستم با قد 180. به علت نشستن های طولانی مدت پشت میز دچار قوز قسمت بالای کمر شدم که باعث ایجاد کمردرد های شدید و مزمن شده. میخواستم بدونم که استفاده از قوزبند تا چه حدی تاثیر داره برای این مشکل و اینکه از کدام نوع آن باید استفاده کرد. سپاس گذارم.

با سلام.با بستن قوزبند در واقع به عنوان يك وسيله كمكي جهت يادآوري وضعيت صحيح به خود كمك مي كنيد كه در حدود 40 روز استفاده ، وضعيت صحيح نشستن را ياد بگيريد . درد كمر شما عموما ثانويه به قوز پشتي و خم شدن شما مي باشد پس با اصلاح قوز كمر درد نيز رفع مي گردد. پيشنهاد مي شود قوزبند آتل دار با كش منفذدار كد 156 خريداري شود. حداكثر روزي 8 ساعت در زمان هايي كه زياد مي نشينيد يا مي ايستيد و يادتان مي رود كه وضعيت صاف قرار گيريد، قوز بند را استفاده نماييد. 2- همزمان با شروع اصلاح در اين دوره ورزش هاي اصلاحي قوز پشتي توصيه مي گردد. براي انجام اين ورزش ها مي توانيد به سايت شركت بخش ورزش هاي درماني مراجعه نماييد. لينك مقاله قوز پشتي در سايت شركت را براي شما ارسال مي كنم . روزي چندين مرتبه نرمش ها را تكرار نماييد.

لینک مطلب مرتبط
28 بهمن

باسلام و احترام من خانم 28 ساله هستم که دچار بیرون زدگی دیسک هستم برای صندلی اداری محل کارم جویای پشتی طبی هستم میخواستم بدونم چه مواردی باید رعایت شود؟و این پشتی طبی چه خصوصیتی داشته باشد؟

با سلام . اگر صندلي كار شما استانداردهاي لازم را ندارد استفاده از پشتي طبي كمك كننده است . پشتي طبي بايد داراي حالتي باشد كه قسمت گودي كمر شما را پر كند و با قرار دهي آن بر روي صندلي شما را در وضعيت راحت قرار دهد. صندلي استاندارد در قسمت پايين گودي كمر را پر مي كند و در بالا با اندكي وضعيت كيفوز يا قوز طبيعي قسمت بالاي ستون فقرات منطبق است. پشتي شما نبايد خلي سفت باشد . به علاوه شما را در وضعيتي قرار دهد كه ران شما كه روي صندلي است با تنه زاويه حدود 110 درجه به شما بدهد. با توجه به اينكه شما بيرون زدگي ديسك داريد حتما پيشنهاد ميكنم كه دائم در محيط كار ننشينيد و هر 45 دقيقه بلند شويد و چند قدمي بزنيد. بايد حتما سعي نماييد كه صاف بنشينيد زيرا خم شدن روي ميز كار بدترين وضعيت براي صدمه به كمر است. لينك دو مقاله مفيد را كه در سايت شركت موجود است براي شما ارسال ميكنم اميدوارم براي شما مفيد باشد. اولي مسائلي كه در محيط كار بايد رعايت شود و دومي ورزش هاي مناسب محيط كار براي جلوگيري از درد مي باشد.

لینک مطلب مرتبط
لینک مطلب مرتبط بیشتر
28 بهمن

سلام من میخواستم قوزبند کد 012 رو سفارش بدم اما تو چندتا کامنت خوندم که بعد چند روز دوختش باز میشه و اتل میزنه بیرون میخواستم بدونم اگه این مشکل پیش بیاد امکان تعویض وجود داره؟

با سلام . اين مشكلات كه اشاره فرموديد قبلا براي يكسري از محصولات اين كد بوده است ولي به همين دليل اين مشكل در محصولات جديد اصلاح شده است بنابراين شما مي توانيد از محصولات جديد اين شركت و كد 012 خريداري نماييد.

26 بهمن

سلام ببخشید من یک ماه دیگه وقت زایمانم هست از الان دنبال شکمبند هستم میشه به من یه شکمبند خوب معرفی کنید

با سلام و عرض تبريك پيشاپيش بهترين حالت بعد از زايمان جمع كردن شكم با بستن شكم بند مي باشد. شكم بند طبي تمام كش (پس از جراحي) كد 014 براي اين منظور مناسب است و سايز مناسب خود را خريداري كنيد. در ضمن سايز مناسب شما بعد زايمان مشخص مي شود بنابراين ممكن است خريد الان به دليل اينكه باردار مي باشيد صحيح نباشد. اندكي صبر كنيد و در روزهاي بعد زايمان اين كار انجام شود.

25 بهمن

سلام قوزبند زنانه ومردانه دارد؟ دردوران شيردهي هم مي شودازقوزبنداستفاده كرد؟

با سلام. قوزبند براي سايزهاي مختلف هم زنانه و مردانه قابل استفاده است و اين ها از هم تفكيك نشده اند. تمام قوزبندهاي موجود در شركت پاك سمن قابل استفاده در دوران شيردهي نيز است زيرا دو بند دارد كه شا نه ها را به عقب هدايت ميكند و بندها در جلو روي شكم بسته مي شود.

24 بهمن

با سلام و خسته نباشيد دختر من 7 سال دارد در پاي خود هالوکس ولگوس دارد براي اينکه تشديد و درمان گردد کدام يک از تجهيزات پزشکي رو معرفي مي کنيد .

با سلام هالوكس والگوس در سنين كم يا زمينه ارثي دارد و يا ممكن است به دليل شايع صافي كف پا در بچه ها ايجاد شود. براي ارزيابي كودك خود مي توانيد به كلينيك ارتوپدي فني مراجعه كنيد و در صورت صلاح ديد كفي طبي استفاده شود. اما اگر انحراف شست به دليل صافي كف پا نبود مي توانيد از اسپلينت هالوكس والگوس نرم در زمان هايي كه كودك در منزل است، استفاده شود و مواقعي كه كودك در مدرسه است و پا در كفش است لا انگشتي سيليكوني مفيد است ولي به خاطر بسپاريد در سنين كم انجام نرمش هاي كششي ملايم بر روي انگشت شست پا با كشيدن ملايم شست پا به سمت دور از انگشتان ديگر و همچنين ساير نرمش هاي مشابه بسيار كمك كننده است. پيشنهاد ميكنم مقاله زير را در سايت شركت ملاحظه نماييد. بنده لينك آن را در زير گذاشته ام.

لینک مطلب مرتبط
23 بهمن

سلام من دختری22 ساله هستم. همش قوز میکنم و دچار جلو اومدگی گردن و شونه ها شدم. گودی کمر هم دارمو خلاصه تازگیا گردن درد و کمردرد میشم. کدوم محصول مناسب منه؟ ممنون

با سلام قوزبند طبی بسیار کمک کننده است. قوز بند طبي آتل دار با كش منفذدار كد 156 كمك كننده است و تا 40 روز آن را استفاده کنید فقط اینکه در ساعاتی از روز استفاده شود که در حالت ایستاده و یا نشسته مشغول کاری هستید كه حواستان نيست و قوز ميكنيد. مدت زمان پوشیدن آن در روز بیش از 8 ساعت نشود. در موقع خواب و لم دادن درآورده شود. این وسیله به عنوان یک یادآوردنده حرکت صحیح در این مدت کمک کننده است.در واقع درد گردن و كمر شما ناشي و ثانويه به قوز پشتي شما مي باشد كه با اصلاح قوز ، گرفتگي و درد مربوط به گردن و كمر شما رفع ميشود. بخاطر بسپارید انجام نرمش های مناسب قوز پشتی که در سایت شرکت در بخش ورزش های درمانی می باشد، در کنار پوشیدن این وسیله می تواند بسیار مفید باشد.

لینک مطلب مرتبط
23 بهمن

با سلام. رباط صلیبی زانوی من دچار پارگی میباشد . با توجه به اینکه اسکی میکنم نیاز به زانوبند جهت سفت کردن و مهار زانو دارم. بین زانو بند چهار فنره و زانو بند مفصل دار کدامیک مناسب شرایط من است؟؟؟

با سلام . رباط صليبي شما اگر پاره شود كه شما قطعا نمي توانيد ورزش را ادامه دهيد و با توجه به نظر پزشك خود بايد مدتي ورزشي كه ممكن است به آسيب بيشتر زانو شما سبب شود را انجام ندهيد. اگر پارگي وجود داشته باشد قطعا درد زيادي خواهيد داشت و من به شما پيشنهاد ميكنم براي ترمميم سريع به پزشك مراجعه كنيد . حال اگر رباط دچار كشيدگي شده است و گاهي اوقات دردناك مي باشد، زانوبند چهار فنره كد 085 مناسب تر است. زانوبند مفصل دار حتما بايد در صورت صلاح ديد پزشك استفاده شود و موارد استفاده خاصي دارد.

22 بهمن

سلام مدتی است شانه چپم درد می کند طوری که گردن و شانه ام با خم کردن و استفاده دردناک میشوند, درضمن ب علت درس و کارم مجبورم گردنمو خم کنم, و شانه ها وپشتتم حالت افتادگی و قوز گرفتن, عکسم که از کتفم گرفتم گفت که دچار کشیدگی تاندون ورباط شانه و کتف شدم؟ باید چیکار کنم, میتونم از قوزبند یا چیز, مناسب دیگه ای استفاده کنم

با سلام بله قطعا باید از قوزبند طبی استفاده کنید قوزبند به اصلاح وضعیت قرارگیری ستون فقرات و گردن شما کمک می کند و در واقع بعضی از گردن درد ها ثانویه به قوز پشتی می باشد. بنابراین قوزبند طبی آتل دار با کش منفذدار کد 156 می تواند شانه های شما را به عقب برده و به کاهش درد شما کمک کند. برای 2 ماه از این وسیله که بیان شد استفاده نمایید. نباید بیش از 8 ساعت در روز وسیله را ببندید و زمان هایی که درحال انجام کاری هستید که یادتان می رود صاف بنشینید یا بایستید از این وسیله استفاده کنید. در ضمن انجام نرمش های مناسب قوز پشتی که در سایت شرکت بخش ورزش های درمانی موجود است، برای چندین مرتبه در روز به اصلاح وضعیت و کاهش درد کمک می کند.

21 بهمن

با سلام بدلیل نشستن در محیط کار دچار درد در قسمت بالای ستون فقرات شده ام آیا استفاده از قوز بند کمک میکنه؟ با توجه به اینکه 2 روز استفاده کردم و به بهتر نشستنم کمک کرده

با سلام بله قوزبند طبی بسیار کمک کننده است و تا 40 روز آن را استفاده کنید فقط اینکه در ساعاتی از روز استفاده شود که در حالت ایستاده و یا نشسته مشغول کاری هستید و مدت زمان پوشیدن آن در روز بیش از 8 ساعت نشود. در موقع خواب و لم دادن درآورده شود. این وسیله به عنوان یک یادآوردنده حرکت صحیح در این مدت کمک کننده است. بخاطر بسپارید انجام نرمش های مناسب قوز پشتی که در سایت شرکت در بخش ورزش های درمانی می باشد، در کنار پوشیدن این وسیله می تواند بسیار مفید باشد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
عضو جدید هستم!گذرواژه را فراموش کرده ام