مشاوره آنلاین پزشکی ارتوپدی

طرح سوال در صورت نیاز به مشاوره علمی تیم پزشکی پاک سمن لطفاً با تکمیل فرم روبرو پرسش خود را برای ما ارسال کنید. در اسرع وقت پاسخ برای شما ایمیل میشود و در همین صفحه نیز نمایش داده خواهد شد. كليه اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد ما خواهد ماند و دراختيار هيچ شخص ، ارگان ويا سازمانی قرار نخواهد گرفت.
ارسال
پرسش شما با موفقیت ثبت شد.

در زیر سوال های رایج را مشاهده می نمایید كه پیش تر توسط مخاطبان محصولات ما مطرح شده اند. توجه فرمایید كه پاسخ به سوالات به صورت عمومی صورت پذیرفته و ممكن است برای تمام افراد یكسان نباشد.

برای مشاوره و پاسخ تخصصی تر می توانید با قسمت مشاوره ارتوپدی شماره 24887-021 داخلی 1 تماس حاصل فرماييد.

25 مهر

سلام، پسرم ده سالش تموم شده ،جسه ای ضعیف داره ، قوز پشتش داره ، آیا استفاده از قوزبند مشکلشُ حل میکنه؟

با سلام . در این سنین بسیار بهتر است ارزیابی و غربالگری کامل ساختار اسکلتی عضلانی برای پسر شما صورت گیرد به پزشک مراجعه نمایید و یا برای رزرو وقت در کلینیک همکار پاکسمن با شماره های 02122891954 -02122853540 تماس بگیرید

18 مهر

با سلام به فرموده شما من به متخصص ارتوپد ستون فقرات مراجعه کردم و در مورد حالت S شکل بودن استیل بدنم و خمیدگی ان صحبت کردم که با معاینه ایشون من از نظر ستون فقرات فاقد مشگل بودم و نیاز به بستن بریس نداشتم اما من خودم از حالت خمودگی که از نمای بغل مشخصه ناراحتم میشه لطفا راهنمایی کنید که ایا استیل بدن من شکل گرفته؟یا قابل درمان هستش ...از چه وسیله طبی ارتوپدی استفاده کنم؟

با سلام ستون فقرات از بغل قوس کایفوز یا محدب در بالا و لوردوز یا مقعر در کمر را دارد و با توجه به اینکه پزشک شما را ارزیابی کردند پس جای نگرانی وجود ندارد و انحرافات ستون فقرات نرمال بوده است.

13 مهر

سلام وقت بخیر،من ۳۳ سالمه،قد۱۷۳،وزن۹۵کیلو...در قسمت ستون مهره ها خمیدگی پیداکردم و موقع ایستادن حالت S شکل بودن استیل بدن و خمیدگی دارم که از نمای بغل و پشت معلومه،چیکارکنم؟ایا مشگل من بطور دائم حل شدنیه یا باید واسه همیشه از قوزبند استفاده کنم؟لطفا نوع قوزبند رو هم بگید...با تشکر

با سلام حتما نیاز به معاینه پزشک می باشد تا تشخیص صحیح درباره مشکل داده شود می تواند به ارتوپد ستون فقرات یا متخصص مغز و اعصا مراجعه نمایید. فعلا از قوزبندی استفاده نشود شاید نیاز به پوشیدن بریس باشد.

9 مهر

سلام. 28 سالمه .قوز یک طرفه دارم یعنی یک سمت از برجستگی بیشتره برخورداره. همه بهم میگن یک طرفه راه میری. چه نوع قوزبندی باید استفاده کنم

با سلام. قوز یکطرفه نیاز به بررسی و ارزیابی ساختار قامتی ستون فقرات دارید بهتر است برای ارزیابی به پزشک مراجعه نمایید برای رزرو وقت در کلینیک مورد تایید پاکسمن به شماره 22891954 تماس حاصل نمایید.

5 مهر

سلام دخترم 13 سالشه پشتش قوز پیدا کرده باید بریس ساخته بشه تا خوب بشه؟؟

با سلام دختر نوجوان در حال رشد هستند و حتما قببل از ساخت بریس باید ارزیابی و بررسی گردند برای معاینه و در صورت نیاز ساخت بریس به کلینیک مربوط به پاکسمن مراجعه نمایید. شماره تماس رای رزرو وقت پذیرش در کلینیک 22891954 می باشد.

4 مهر

برای اصلاح انحراف ستون فقرات چه کمربندی رو پیشنهاد می کنید؟

با سلام. انحرافات ستون فقرات نوع های مختلف دارد . گاهی انحرا به صورت قدامی خلفی است که کیفوز می گویند گاهی انحراف به صورت جانبی است که اسکلیوز گویند و این چند نوع دارد حتما به پزشک مراجعه شود تا غربالگری و ارزیابی به صورت حضوری صورت گیرد و یا اینکه می توانید به کلنیک مربوط به پاکسمن برای ارزیابی ستون فقرات مراجعه نمایید. تلفن برای رزرو وقت 22891954-021 است

عضو جدید هستم!گذرواژه را فراموش کرده ام